Název:
CR 1-6 A-A-A-E-HQQE / 96516174
Technické parametry
| Parametr |
|
| Q max |
2.4 m3/hod |
| Napětí |
3x220-240D / 380-415Y V |
| H max |
37.6 m |
| P max |
0.37 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny |
120 °C |
| Max. proud motoru |
1.74/1.00 A |
Popis
Přehled
Vertikální in-line odstředivé čerpadlo, vhodné pro přímou montáž do potrubí nebo na podstavec. Toto čerpadlo není samonasávací.
Charakteristika a vlastnosti
- Materiál oběžných kol a těles článků: nerezová ocel EN 1.4301.
- Materiál hlavy a patky: litina
- Velikost těsnění čerpadla podle normy EN 12756.
- Motor připojený k čerpadlu dělenou litinovou spojkou.
- Připojení k potrubí pomocí oválných/Rp přírub
- Třífázový střídavý motor
Technické parametry
| Řídicí jednotky | Bez frekvenčního měniče |
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teploty kapaliny | -20 až 120 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998,2 kg/m³ |
| Jmenovité otáčky čerpadla | 2873 otáček za minutu |
| Jmenovitý průtok | 1,8 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška | 28.3 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Uspořádání hřídelového těsnění | Jednoduché |
| Typ těsnění | HQQE |
| Schválení | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Tolerance pásma křivky | ISO9906:2012 3B |
| Velikost sacího hrdla | 1 palec |
| Velikost výtlačného hrdla | 1 palec |
| Maximální provozní tlak | 16 barů |
| Maximální tlak při 120 °C | 16 bar |
| Typ připojení | Oválný / Rp |
| Příruba motoru | FT85 |
| Standardní motor | IEC |
| Typ motoru | 71A |
| Výkon (P2) | 0,37 kW |
| Frekvence | 50 Hz |
| Napětí | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Jmenovitý elektrický proud | 1.74/1.00 A |
| Rozběhový proud | 490-530 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| OTÁČKY | 2850-2880 ot/min |
| Třída účinnosti IE | IE3 |
| Účinnost Eta 1/1 | 73.8 % |
| Účinnost Eta 3/4 | 79.0-76.5 % |
| Účinnost Eta 1/2 | 75.5-71.5 % |
| Počet pólů | 2 |
| Pokrytí IP | 55 Prach/odstřikování |
| Izolace | F |
| Sériové číslo motoru | 85805102 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimální účinnosti MEI | ≥ 0.70 |
| Čistá hmotnost | 19,8 kg |
| Hrubá hmotnost | 22,4 kg |
| Přepravní množství | 0.054 m³ |
Použité materiály
- Základna: litina EN 1561 EN-GJL-200 / ASTM A48-25B
- Oběžné kolo: nerezová ocel EN 1.4301 (AISI 304)
- Ložiska: LOŽISKA: SIC
Instalace
- Maximální teplota okolí: 60 °C
- Maximální provozní tlak: 16 bar
- Maximální provozní tlak při teplotách: 16 bar / 120 °C a 16 bar / -20 °C
|