CR 1-9 A-A-A-E-HQQE / 96516178
Přehled výrobků
Vertikální in-line odstředivé čerpadlo, určené k instalaci přímo do potrubí nebo na základ. Toto čerpadlo není samonasávací, proto je třeba zajistit správnou instalaci a provozní podmínky.
Motor je třífázový střídavý motor.
Charakteristika čerpadla: Čerpadlo je určeno k čerpání vody z vodní nádrže:
- Materiál oběžných kol a těles článků: nerezová ocel, EN 1.4301.
- Materiál hlavy a patky čerpadla je litina
- Těsnění čerpadla je dimenzováno podle normy EN 12756.
- Motor je s čerpadlem spojen dělenou litinovou spojkou.
- Připojení k potrubí pomocí oválných/Rp přírub
Řídicí jednotky
Frekvenční měnič: žádný
Parametry kapaliny
- Čerpaná kapalina:
- Voda
- Rozsah teploty kapaliny: Voda:
- -20 .. 120 °C
- Zvolená teplota kapaliny:
- 20 °C
- Hustota:
- 998,2 kg/m³
Technické parametry
| Jmenovité otáčky čerpadla | 2856 otáček za minutu |
|---|---|
| Jmenovitý průtok | 1,8 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška | 42.9 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Uspořádání těsnicího hřídele | Jednoduchý |
| Typ napouštěcí skříně | HQQE |
| Těsnění hřídele | HQQE |
| Schválení | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Toler. pásmo křivky | ISO9906:2012 3B |
| Maximální provozní tlak | 16 bar |
| Maximální tlak při dané teplotě | 16 bar / 120 °C; 16 bar / -20 °C |
| Typ připojení | Oválný / Rp |
| Velikost sacího hrdla | 1 palec |
| Velikost výstupního otvoru | 1 palec |
| PN pro připojení potrubí | PN 16 |
| Příruba motoru | FT85 |
| Čistá hmotnost | 20,5 kg |
| Hrubá hmotnost | 23,2 kg |
| Přepravní množství | 0.063 m³ |
Použité materiály
- Základna: litina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B)
- Oběžné kolo: nerezová ocel (EN 1.4301, AISI 304)
- Ložiska: LOŽISKA: SIC
Instalace:
- Maximální teplota okolí
- 60 °C
Elektrické údaje motoru
| Standardní motor | IEC |
|---|---|
| Typ motoru | 71B |
| P2 (výkon motoru) | 0,55 kW |
| Příkon (P2) požadovaný čerpadlem | 0,55 kW |
| Frekvence (f) | 50 Hz |
| Napětí (U) | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Jmenovitý elektrický proud | 2.50/1.44 A |
| Rozběhový elektrický proud | 580-620 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| Otáčky (n) | 2830-2850 ot/min |
| Třída účinnosti IE | IE3 |
| Účinnost Eta 1/1 | 77.8 % |
| Účinnost Eta 3/4 | 81.5-78.5 % |
| Účinnost Eta 1/2 | 79.5-74.5 % |
| Počet pólů | 2 |
| Pokrytí IP | 55 Prach/odstřikování |
| Izolace | F |
| Sériové číslo motoru | 85805103 |
Další informace
- Poloha svorkovnice
- 6
- Index minimální účinnosti, MEI ≥
- 0.70