Ponorné čerpadlo 2.5“SB 45/85 / 66mm
45 l/min
85 m
0,55 kW
Ponorné čerpadlo 2.5“SB 45/85 / 66mm
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
1003014
Skladom
15 480 Kč (s DPH)
Skladom
Popis
Parametre
2,5" ST 31 / 66 mm
Přehled produktů
Čerpadla 2,5" SB 45/85 jsou díky své konstrukci ideální pro úzké vrty od 100 mm. Typ čerpadla 2,5" SB 45/85 má zvýšenou odolnost proti písku a díky plovoucím oběžným kolům jej lze použít i v čerstvých vrtech.
Funkce a vlastnosti
- Ponorné čerpadlo 2,5" SB 45/85 má průměr pouhých 66 mm.
- Ideální pro úzké vrty od průměru 100 mm.
- Vybaveno zvýšenou odolností proti písku díky plovoucím oběžným kolům
- Tepelná ochrana je připojena přímo k vinutí motoru
- Čerpá vodu s obsahem písku do 5 %
Technické parametry
| Čerpací výška | 66.0 m |
|---|---|
| Výtlačný výkon | 45,0 l/min |
| Výkon | 0,37 kW |
| Napájení | 1 ~ 230 V |
| frekvence | 50 Hz |
| Spotřeba energie | 2.8 A |
| Otáčky motoru | 2850 ot/min |
| Rozměry (průměr/délka) | 68 / 1286 mm |
| Hmotnost stroje | 8,8 kg |
Charakteristická křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 45 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 85 m |
| P max Maximálny príkon | 0,55 kW |
| DN výtlak - průměr | 1 '' |
| Délka kabelu | 3 m |
| Hmotnost | 9,5 kg |
| Průměr čerpadla | 66 mm |
| Max. ponor motoru | 30 m |
