32GF 21.0 / 400V
7,2 m3/hod
21 m
1,4 kW
Popis
Parametre
Čerpadlo je vhodné pro čerpání splaškových vod z rodinných domů, obytných objektů, rekreačních zařízení, nemocnic, škol a jiných objektů umístěných p od úrovní gravitační kanalizace. Těleso řezáku i kruhový nůž jsou vyrobeny ze zakalené nerezové oceli
| Q max maximálny prietok | 7,2 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 21 m |
| P max Maximálny príkon | 1,4 kW |
| DN výtlak - průměr | DN32 - 5/4 '' |
| Délka kabelu | 10 m |
| Hmotnost | 27 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Hodnota pH | 6-9 |
| Max. proud motoru | 6,4 A |
| Max. Hustota čerpanej kvapaliny | 1100 kg/m3 |
| Otačky motora | 2820 rpm |
