Čerpadlo je vhodné pro čerpání splaškových vod z rodinných domů, obytných objektů, rekreačních zařízení, nemocnic, škol a jiných objektů umístěných p od úrovní gravitační kanalizace. Těleso řezáku i kruhový nůž jsou vyrobeny ze zakalené nerezové oceli
| Q max maximálny prietok | 9,2 m3/hod |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 26 m |
| P max Maximálny príkon | 2 kW |
| DN výtlak - průměr | DN32 - 5/4 '' |
| Délka kabelu | 10 m |
| Hmotnost | 32 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Hodnota pH | 6-9 |
| Max. proud motoru | 3,4 A |
| Max. Hustota čerpanej kvapaliny | 1100 kg/m3 |
| Otačky motora | 2850 rpm |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
32GF 21.0 / 400V
Q max: 10 m3/hod Napětí: 400 V H max: 32,5 m P max: 2,95 kW DN výtlak - průměr: DN32 - 5/4 '' Délka kabelu: 10 m Hmotnost: 36 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 4,8 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2840 rpm |
|
32GF 21.0 / 400V
Q max: 7 m3/hod Napětí: 400 V H max: 21 m P max: 1,35 kW DN výtlak - průměr: DN32 - 5/4 '' Délka kabelu: 10 m Hmotnost: 25 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 2,3 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2820 rpm |
