Čerpadlo je vhodné pro čerpání splaškových vod z rodinných domů, obytných objektů, rekreačních zařízení, nemocnic, škol a jiných objektů umístěných p od úrovní gravitační kanalizace. Těleso řezáku i kruhový nůž jsou vyrobeny ze zakalené nerezové oceli
| Q max maximálny prietok | 20 m3/hod |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 31 m |
| P max Maximálny príkon | 4,7 kW |
| DN výtlak - průměr | DN50/2 '' |
| Délka kabelu | 10 m |
| Hmotnost | 47 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Hodnota pH | 6-9 |
| Max. proud motoru | 7,8 A |
| Max. Hustota čerpanej kvapaliny | 1100 kg/m3 |
| Otačky motora | 2860 rpm |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
32GF 21.0 / 400V
Q max: 20 m3/hod Napětí: 400 V H max: 25 m P max: 3,2 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Hmotnost: 44 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 5,3 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2880 rpm |
|
32GF 21.0 / 400V
Q max: 33 m3/hod Napětí: 400 V H max: 34 m P max: 6,7 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Hmotnost: 73 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 11,4 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2980 rpm |
|
32GF 21.0 / 400V
Q max: 22 m3/hod Napětí: 400 V H max: 40 m P max: 6,7 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Hmotnost: 74 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 11,4 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2980 rpm |
|
32GF 21.0 / 400V
Q max: 33 m3/hod Napětí: 400 V H max: 46 m P max: 8,8 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Hmotnost: 80 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 15,2 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2900 rpm |
|
32GF 21.0 / 400V
Q max: 22 m3/hod Napětí: 400 V H max: 53,5 m P max: 8,8 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Hmotnost: 80 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 15,2 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2900 rpm |
