Příslušenství
HCP 50ICA21,1 / 400V
HCP 50 ICA 21.1 je ponorné čerpadlo vhodné pro čerpání kapalin a vody s maximálním průměrem částic 10 mm. Je to průmyslová aplikace, která já navržena pro velké množství vody v krátkém čase. Čerpadlo čerpá až 385 litrů vody za minutu do maximální výšky 20 metrů. Připojení je přes požární hadici C52.
Kompaktní ponorná čerpadla s chlazeným pláštěm pro čerpání vody a kapalin neobsahujících abrazivní částice (písek apod.)
Plášť čerpadla a motoru, sací síto, hřídel a veškerý spojovací materiál je z nerezavějící oceli. Ostatní části jsou vyrobeny ze šedé litiny. Čerpadla jsou vybavena dvojitými mechanickými ucpávkami SiC / SiC, mazanými stálou olejovou náplní Jako doplňková ochrana mechanické ucpávky proti nečistotám slouží přídavné gufero.
Elektromotor v suchém provedení je vybaven doplňkovou tepelnou ochranou (bimetalem).
Elektromotor čerpadla je chlazen čerpanou kapalinou a proto je čerpadlo vhodné pro čerpání z nádob s nízkou hladinou.
Oběžná kola:
- A - zavřeno bronzové oběžné kolo
- B - zavřeno oběžné kolo z chromové oceli s tvrdostí HRC 30
použití
- čerpání vody mírně znečištěné obsahem písku a bahna
- Vypouštění nádrží, bazénů a rybníků
- odvodňování sklepů
- HZS, záplavy, povodně
- hustota čerpaných odpadních vod do 1100 kg / m3
- teplota čerpaných odpadních vod do 40 ° C
křivka čerpadla

Rozměry čerpadla
| Q max maximálny prietok | 385 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 20 m |
| P max Maximálny príkon | 1,1 kW |
| DN výtlak - průměr | C52 / 2 '' |
| Délka kabelu | 15 m |
| Průchodnost částic | 3,5 mm |
| Hmotnost | 24 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |

