HCP 50ASH21.1 / 400V
Kompaktní ponorná čerpadla s chlazeným pláštěm pro čerpání kapalin obsahujících abrazivní částice (písek apod.). Oběžná kola čerpadel jsou vyrobeny ze litiny s vysokým obsahem chromu (HCR), tepelně zpracované a zpevněné. Plášť čerpadla a motoru, sací síto, hřídel a veškerý spojovací materiál je z nerezové oceli. Ostatní části jsou vyrobeny ze šedé litiny. Čerpadla jsou vybavena dvojitými mechanickými ucpávkami SiC / SiC, mazanými stálou olejovou náplní. Jako doplňková ochrana mechanické ucpávky proti nečistotám slouží přídavné gufero.
Elektromotor v suchém provedení je vybaven doplňkovou tepelnou ochranou (bimetalem).
použití
- Na vodu s obsahem bahna a písku
- Odvodňování sklepů, základů s nahromaděnou vodou
- Vypouštění nádrží, bazénů a rybníků
- Hasiči při povodích a přírodních katastrofách
křivka čerpadla

Rozměry čerpadla
| Q max maximálny prietok | 30,5 m3/hod |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 21,5 m |
| P max Maximálny príkon | 2 kW |
| DN výtlak - průměr | C52 / 2 '' |
| Délka kabelu | 15 m |
| Průchodnost částic | 10 mm |
| Hmotnost | 36 kg |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
50ASH 21.1 / 400V
Q max: 25 m3/hod Napětí: 400 V H max: 20 m P max: 1,6 kW DN výtlak - průměr: C52 / 2 '' Délka kabelu: 15 m Průchodnost částic: 8 mm Hmotnost: 24 kg |
|
50ASH 21.1 / 400V
Q max: 36 m3/hod Napětí: 400 V H max: 25 m P max: 2,95 kW DN výtlak - průměr: C52 / 2 '' Délka kabelu: 15 m Průchodnost částic: 10 mm Hmotnost: 39 kg Proud: 4,9 A |

