HCP 50ASH21.1 / 400V
Kompaktní ponorná čerpadla s chlazeným pláštěm pro čerpání kapalin obsahujících abrazivní částice (písek apod.). Oběžná kola čerpadel jsou vyrobeny ze litiny s vysokým obsahem chromu (HCR), tepelně zpracované a zpevněné. Plášť čerpadla a motoru, sací síto, hřídel a veškerý spojovací materiál je z nerezové oceli. Ostatní části jsou vyrobeny ze šedé litiny. Čerpadla jsou vybavena dvojitými mechanickými ucpávkami SiC / SiC, mazanými stálou olejovou náplní. Jako doplňková ochrana mechanické ucpávky proti nečistotám slouží přídavné gufero.
Elektromotor v suchém provedení je vybaven doplňkovou tepelnou ochranou (bimetalem).
použití
- Na vodu s obsahem bahna a písku
- Odvodňování sklepů, základů s nahromaděnou vodou
- Vypouštění nádrží, bazénů a rybníků
- Hasiči při povodích a přírodních katastrofách
křivka čerpadla

Rozměry čerpadla
| Q max maximálny prietok | 54,5 m3/hod |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 22,5 m |
| P max Maximálny príkon | 2,95 kW |
| DN výtlak - průměr | B75 / 2,5 '' |
| Délka kabelu | 15 m |
| Průchodnost částic | 10 mm |
| Hmotnost | 39 kg |
| Proud | 4,9 A |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
50ASH 21.1 / 400V
Q max: 52 m3/hod Napětí: 400 V H max: 17 m P max: 2 kW DN výtlak - průměr: B75 / 2,5 '' Délka kabelu: 15 m Průchodnost částic: 10 mm Hmotnost: 36 kg Proud: 3,4 A |
|
Stavební čerpadlo HCP 80ASN 23,7 / 400V
Q max: 65 m3/hod Napětí: 400 V H max: 29 m P max: 4,7 kW DN výtlak - průměr: B75 / 2,5 '' Délka kabelu: 15 m Průchodnost částic: 10 mm Hmotnost: 44 kg Proud: 7,9 A |

