HCP 50ASH21.1 / 400V
Kompaktní ponorná čerpadla s chlazeným pláštěm pro čerpání kapalin obsahujících abrazivní částice (písek apod.). Oběžná kola čerpadel jsou vyrobeny ze litiny s vysokým obsahem chromu (HCR), tepelně zpracované a zpevněné. Plášť čerpadla a motoru, sací síto, hřídel a veškerý spojovací materiál je z nerezové oceli. Ostatní části jsou vyrobeny ze šedé litiny. Čerpadla jsou vybavena dvojitými mechanickými ucpávkami SiC / SiC, mazanými stálou olejovou náplní. Jako doplňková ochrana mechanické ucpávky proti nečistotám slouží přídavné gufero.
Elektromotor v suchém provedení je vybaven doplňkovou tepelnou ochranou (bimetalem).
použití
- Na vodu s obsahem bahna a písku
- Odvodňování sklepů, základů s nahromaděnou vodou
- Vypouštění nádrží, bazénů a rybníků
- Hasiči při povodích a přírodních katastrofách
křivka čerpadla

Rozměry čerpadla
| Q max maximálny prietok | 158 m3/hod |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 30 m |
| P max Maximálny príkon | 9,2 kW |
| DN výtlak - průměr | DN150 '' |
| Délka kabelu | 15 m |
| Průchodnost částic | 10 mm |
| Hmotnost | 81 kg |
| Proud | 15,8 A |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
50ASH 21.1 / 400V
Q max: 139 m3/hod Napětí: 400 V H max: 25 m P max: 7 kW DN výtlak - průměr: DN150 '' Délka kabelu: 15 m Průchodnost částic: 10 mm Hmotnost: 78 kg Proud: 11,8 A |
|
50ASH 21.1 / 400V
Q max: 144 m3/hod Napětí: 400 V H max: 54 m P max: 16,9 kW DN výtlak - průměr: DN150 '' Délka kabelu: 15 m Průchodnost částic: 10 mm Hmotnost: 133 kg Proud: 28,6 A |

