80 ICB 22.2
60 m3/hod
22,5 m
2,2 kW
Popis
Parametre
Ponorné kalové čerpadlo 80 ICB 22,2 / 400 V
Přehled výrobků
Ponorné kalové čerpadlo 80 ICB 22.2 od společnosti HCP je kompaktní a účinné řešení pro všeobecné odvodňovací práce. Je ideální tam, kde je třeba přečerpat velké množství vody v krátkém čase. Čerpadlo je chlazeno kapalinou, kterou čerpá, což zaručuje dlouhodobý a spolehlivý výkon. Oběžné kolo je vyrobeno buď z bronzu (model A), nebo z chromované oceli (model B).
Mezi typické aplikace čerpadla patří odvodňování základů, zavlažování a zásobování velkým množstvím vody v zemědělství. Čerpané kapaliny by neměly obsahovat žádné abrazivní příměsi, aby byla zachována životnost a výkon čerpadla.
Motor čerpadla má integrovanou ochranu motoru (bimetal), která zajišťuje bezpečný provoz.
Funkce a vlastnosti
- Kompaktní konstrukce pro snadnou manipulaci a instalaci
- Chlazení čerpanou kapalinou pro vysoký nepřetržitý provoz
- Oběžné kolo z robustního bronzu nebo chromované oceli (HRC30) v závislosti na provedení
- Ochrana motoru pomocí integrovaného bimetalového jističe
- Dvojitá mechanická ucpávka zabraňující únikům
- Vhodné pro znečištěnou vodu bez abrazivních částic
Použité materiály
- Vnější kryt: nerezová ocel AISI 1.4301
- Horní kryt: šedá litina 0.6020
- Kryt motoru: Nerezová ocel AISI 1.4301
- Kryt čerpadla: Šedá litina 0,6020
- Hlavní hřídel: Nerezová ocel AISI 1.4006
- Oběžné kolo: Chromovaná ocel (nebo bronz v závislosti na modelu)
- Dvojitá mechanická ucpávka
Označení čerpadla
- A: S uzavřeným oběžným kolem z bronzu
- B: s uzavřeným oběžným kolem z chromové oceli HRC30
Technické parametry
| Technické parametry | Údaje o čerpadle |
|---|---|
| Typ čerpadla | Ponorné kalové čerpadlo 80 ICB 22,2 |
| Napětí | 400 V |
| Chlazení | Kapalinové chlazení čerpanou kapalinou |
| Materiál oběžného kola | Bronz (model A) nebo chromovaná ocel HRC30 (model B) |
| Materiál vnějšího krytu | Nerezová ocel AISI 1.4301 |
| Materiál krytu motoru | Nerezová ocel AISI 1.4301 |
| Materiál tělesa čerpadla | Šedá litina 0.6020 |
| Horní kryt | Šedá litina 0.6020 |
| Hlavní hřídel | Nerezová ocel AISI 1.4006 |
| Těsnění | Dvojitá mechanická ucpávka |
| Ochrana motoru | Integrovaná bimetalová ochrana |
| Typické aplikace | Odvodnění základů, zásobování zemědělství vodou |
Výkonnostní křivka
Rozměry
| Q max maximálny prietok | 60 m3/hod |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 22,5 m |
| P max Maximálny príkon | 2,2 kW |
| DN výtlak - průměr | B75 / 3 '' |
| Délka kabelu | 15 m |
| Průchodnost částic | 10 mm |
| Hmotnost | 39 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
