Adaptér Grundfos 30 mm - DN 40 PN 10 - 96608515
Adaptér Grundfos 30 mm - DN 40 PN 10 - 96608515
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700832298990
Dostupné
2 900 Kč (s DPH)
Dostupné
EAN:
5700832298990
Popis
Přechodový kus A40-30 DN 40 PN 10
Přehled výrobků
Přechodka A40-30 je vysoce kvalitní spojovací kus určený pro spolehlivé připojení čerpadla k potrubí. Tento adaptér je navržen v souladu s normami DIN a zajišťuje pevné a trvanlivé spojení v potrubních systémech s provozním tlakem až PN 10 bar. Tento adaptér nabízí možnost výměny starého čerpadla Magna za nové čerpadlo Magna1 nebo Magna2, aniž by bylo nutné prodlužovat potrubí.
Funkce a vlastnosti
- Materiál: Uhlíková ocel (EN 1.0715/1.0037) pro vysokou pevnost a odolnost.
- Povrch: NCS 9000 2K černá, vícevrstvá vrstva pro dodatečnou ochranu proti korozi.
- Maximální provozní tlak: PN 10 bar.
- Typ a norma připojení: DIN podle EN 1092-1 s velikostí DN 40.
- Délka předpětí adaptéru: 30 mm pro optimální připojení.
- Součásti dodávky: 1 adaptér, 3 těsnění, 4 šrouby a 4 matice pro kompletní montáž.
- Hmotnost: 1,91 kg.
Technické parametry
| Číslo výrobku | 96608515 |
|---|---|
| EAN kód | 5700832298990 |
| materiál | Uhlíková ocel, EN 1.0715/1.0037 |
| Drsnost povrchu | NCS 9000 |
| Povrchová úprava | 2K černě lakovaný (vícenásobné lakování) |
| Max. Provozní tlak | PN 10 bar |
| Typ připojení | PŘIPOJENÍ DIN |
| Typ připojení | TYP PŘIPOJENÍ DIN |
| Velikost připojení | DN 40 |
| Standard příruby | DIN EN 1092-1 |
| Délka předpětí | 30 mm |
| Počet adaptérů | 1 |
| Počet těsnění | 3 |
| Počet šroubů | 4 |
| Počet matic | 4 |
| Hrubá hmotnost | 1,91 kg |
| Přepravní množství | 0.005m3 |
