AL-05N bez plováku
Lehké a kompaktní ponorné čerpadlo. Hydraulické část včetně ucpávkové komory a horního krytu jsou vyrobeny ze šedé litiny, plášť motoru já z nerez oceli ČSN 17 240. Čerpadla jsou vybaveny mechanickými ucpávkami mazaná stálou olejovou náplní. Elektromotor v suchém provedení je vybaven doplňkovou tepelnou ochranou.
Čerpadlo není vybaveno plovákovým spínačem.
použití
- odvodnění základů a prostorů s nahromaděnou vodou
- vypouštění rybníků, bazénů a nádrží
- odčerpávání vody ze zatopených sklepů
- přečerpávání vody ze studní
křivka čerpadla
Rozměry čerpadla
| Q max maximálny prietok | 20 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 20 m |
| P max Maximálny príkon | 1,42 kW |
| DN výtlak - průměr | DN50/2 '' |
| Délka kabelu | 10 m |
| Plavakový spínač | Y |
| Průchodnost částic | 7 mm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Hodnota pH | 6-9 |
| Max. proud motoru | 6,4 A |
| Max. Hustota čerpanej kvapaliny | 1100 kg/m3 |
| Otačky motora | 2800 rpm |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
AL 05N / 230V
Q max: 34 m3/hod Napětí: 230 V H max: 11 m P max: 1,08 kW DN výtlak - průměr: DN80/3 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: Y Průchodnost částic: 10 mm Hmotnost: 18 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 5,2 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2850 rpm |
|
AL 05N / 230V
Q max: 18,5 m3/hod Napětí: 230 V H max: 18 m P max: 1,05 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: Y Průchodnost částic: 7 mm Hmotnost: 18 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 5 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2800 rpm |


