AL-05N bez plováku
Lehké a kompaktní ponorné čerpadlo. Hydraulické část včetně ucpávkové komory a horního krytu jsou vyrobeny ze šedé litiny, plášť motoru já z nerez oceli ČSN 17 240. Čerpadla jsou vybaveny mechanickými ucpávkami mazaná stálou olejovou náplní. Elektromotor v suchém provedení je vybaven doplňkovou tepelnou ochranou.
Čerpadlo není vybaveno plovákovým spínačem.
použití
- odvodnění základů a prostorů s nahromaděnou vodou
- vypouštění rybníků, bazénů a nádrží
- odčerpávání vody ze zatopených sklepů
- přečerpávání vody ze studní
křivka čerpadla
Rozměry čerpadla
| Q max maximálny prietok | 30 m3/hod |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 24 m |
| P max Maximálny príkon | 2 kW |
| DN výtlak - průměr | DN50/2 '' |
| Délka kabelu | 10 m |
| Plavakový spínač | Y |
| Průchodnost částic | 10 mm |
| Hmotnost | 27 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Hodnota pH | 6-9 |
| Max. proud motoru | 3,4 A |
| Max. Hustota čerpanej kvapaliny | 1100 kg/m3 |
| Otačky motora | 2820 rpm |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
AL 05N / 230V
Q max: 60 m3/hod Napětí: 400 V H max: 25 m P max: 2,95 kW DN výtlak - průměr: DN80/3 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: Y Průchodnost částic: 10 mm Hmotnost: 32 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 4,8 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2840 rpm |
|
AL 05N / 230V
Q max: 50 m3/hod Napětí: 400 V H max: 20 m P max: 2 kW DN výtlak - průměr: DN80/3 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: Y Průchodnost částic: 10 mm Hmotnost: 29 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 3,4 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2820 rpm |
|
AL 05N / 230V
Q max: 34 m3/hod Napětí: 400 V H max: 11 m P max: 1,05 kW DN výtlak - průměr: DN80/3 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: áno Průchodnost částic: 10 mm Hmotnost: 17 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 1,9 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2850 rpm |
|
AL 05N / 230V
Q max: 36 m3/hod Napětí: 400 V H max: 29 m P max: 2,95 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: Y Průchodnost částic: 10 mm Hmotnost: 30 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 5 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2840 rpm |
|
AL 05N / 230V
Q max: 30 m3/hod Napětí: 400 V H max: 24 m P max: 2 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: N Průchodnost částic: 10 mm Hmotnost: 27 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 3,4 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2820 rpm |
|
AL 05N / 230V
Q max: 20 m3/hod Napětí: 400 V H max: 20 m P max: 1,4 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: Y Průchodnost částic: 7 mm Hmotnost: 18 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 2,3 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2800 rpm |
|
AL 05N / 230V
Q max: 18,5 m3/hod Napětí: 400 V H max: 18 m P max: 1,02 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: Y Průchodnost částic: 7 mm Hmotnost: 17 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 1,9 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2800 rpm |
|
AL 05N / 230V
Q max: 21 m3/hod Napětí: 400 V H max: 15 m P max: 1,05 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: Y Průchodnost částic: 10 mm Hmotnost: 15 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 1,9 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2800 rpm |


