AL 05N / 230V
79 m3/hod
26 m
4,65 kW
Popis
Parametre
AL-05N bez plováku
Lehké a kompaktní ponorné čerpadlo. Hydraulické část včetně ucpávkové komory a horního krytu jsou vyrobeny ze šedé litiny, plášť motoru já z nerez oceli ČSN 17 240. Čerpadla jsou vybaveny mechanickými ucpávkami mazaná stálou olejovou náplní. Elektromotor v suchém provedení je vybaven doplňkovou tepelnou ochranou.
Čerpadlo není vybaveno plovákovým spínačem.
použití
- odvodnění základů a prostorů s nahromaděnou vodou
- vypouštění rybníků, bazénů a nádrží
- odčerpávání vody ze zatopených sklepů
- přečerpávání vody ze studní
křivka čerpadla
Rozměry čerpadla
| Q max maximálny prietok | 79 m3/hod |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 26 m |
| P max Maximálny príkon | 4,65 kW |
| DN výtlak - průměr | DN80/3 '' |
| Délka kabelu | 10 m |
| Plavakový spínač | nie |
| Průchodnost částic | 20 mm |
| Hmotnost | 35 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Hodnota pH | 6-9 |
| Max. proud motoru | 7,9 A |
| Max. Hustota čerpanej kvapaliny | 1100 kg/m3 |
| Otačky motora | 2830 rpm |


