ALFA1 25-40 180
Čerpadlo ALPHA1 je vysoce účinné oběhové čerpadlo vybavené elektronicky komutovaným motorem a určené pro oběh kapalin v topných a klimatizačních systémech.
Čerpadlo ALPHA1 je vybaveno inteligentní regulací a nabízí tři režimy regulace: konstantní tlak, proporcionální tlak a konstantní křivka. Každý režim má tři nastavitelné rychlosti.
Instalační konektor umožňuje rychlé a snadné elektrické připojení bez použití nářadí.
Možnost automatického odvzdušnění a ochrana proti chodu nasucho zajišťují tichý provoz a spolehlivost čerpadla.
Výrobek má zesílený rozběhový moment, který snižuje riziko ucpání nečistotami, magnetitem a usazeninami vodního kamene. V nepravděpodobném případě zablokování čerpadla se motor opakovaně pokusí o spuštění s nejvyšším možným točivým momentem, což zajišťuje spuštění i v obtížných podmínkách.
Keramická hřídel a ložiska se opotřebovávají velmi pomalu, což má za následek delší životnost a menší pravděpodobnost vzniku hluku v systému, který by mohl být způsoben opotřebením ložisek a větší vůlí ložisek.
Odstraňování problémů pomocí symbolů poruch na ovládacím panelu čerpadla je rychlé a snadné.
Křivka
Rozměry
| Kapalina: | |
|---|---|
| Čerpaná kapalina: | Voda |
| Teplotní rozsah kapaliny: | 2 .. 110 °C |
| Zvolená teplota kapaliny: | 60 °C |
| Hustota: | 983,2 kg/m³ |
| Tech: | |
| Jmenovitý průtok: | Měrný průtok: 1,65 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška: | 1.89 m |
| Orientace výšky čerpadla: | 9H |
| Třída TF: | 110 |
| Schválení: | CE,VDE |
| Materiály: | |
| Těleso čerpadla: | Materiál: šedá litina |
| EN 1561 EN-GJL-150 | |
| ASTM A48-150B | |
| Oběžné kolo: | Kompozitní |
| PES+30% GF | |
| Instalace: | |
| Rozsah okolní teploty: | 0 .. 55 °C |
| Maximální provozní tlak: | 10 bar |
| Typ připojení: | G |
| Velikost přípojky: G | 1 1/2 palce |
| PN pro připojení potrubí: | PN 10 |
| Přípojka pro připojení potrubí: | 180 mm |
| Elektrické údaje: | |
| P1 min: | 4 W |
| Příkon P1: min: | 27 W |
| f: | 50/60 Hz |
| Jmenovité napětí: | 1 x 220-240 V |
| Minimální odběr proudu: | 0.06 A |
| I MAX: | 0.3 A |
| Krytí IP: | IP44 |
| Izolace: | F |
| Tepelná ochrana: F | Elektronická |
| Ostatní: Tepelná ochrana: | |
| Energie (EEI): | 0.20 |
| Čistá hmotnost: | 1,95 kg |
| Hrubá hmotnost: 95 kg | 2,14 kg |
| Přepravní množství: | 0.004 m³ |
| Země původu: | RS |
| Číslo sazebního zařazení: RS | 84137030 |
| Q max maximálny prietok | 2,8 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 4 m |
| P max Maximálny príkon | 27 W |
| EAN | 5715467403923 |
| Max. proud motoru | 0,3 A |
| Objednávacie číslo | 93074166 |
| Menovitý prietok | 1,65 m3/h |
| Menovitý výtlak | 1,89 m |
