ALFA2 GO 15-60 130
Čerpadlo ALPHA2 GO je vysoce účinné oběhové čerpadlo vybavené elektronicky komutovaným motorem a určené pro oběh kapalin v topných a klimatizačních systémech.
Aplikace Grundfos GO nabízí celou řadu digitálních funkcí, které zjednodušují proces nastavení při instalaci nového čerpadla i při jeho výměně.
Pomocí aplikace Grundfos GO můžete snadno zkontrolovat kompatibilitu při výměně integrovaných i samostatných oběhových čerpadel, včetně replikace přesných křivek čerpadla.
Čerpadlo ALPHA2 GO je vybaveno inteligentními režimy řízení: konstantní tlak, proporcionální tlak a konstantní křivka. Pro každý režim lze nastavit požadované hodnoty. Díky režimu AUTOADAPT, který je k dispozici pro konstantní a proporcionální tlak, není nutné zadávat nastavené hodnoty čerpadla ručně.
Vstup PWM umožňuje přesné řízení otáček, což dále zlepšuje možnost optimalizace celého systému.
Instalační konektor umožňuje rychlé a snadné elektrické připojení bez použití nářadí.
Možnost automatického odvzdušnění a ochrana proti chodu nasucho zajišťují tichý provoz a spolehlivost čerpadla.
Výrobek je vybaven zesíleným rozběhovým momentem, který snižuje riziko ucpání nečistotami, magnetitem a usazeninami vodního kamene. V nepravděpodobném případě ucpání čerpadla se motor opakovaně pokusí o spuštění čerpadla s nejvyšším možným točivým momentem, což zajistí spuštění i v obtížných podmínkách.
Keramická hřídel a ložiska se opotřebovávají velmi pomalu, což má za následek delší životnost a nižší pravděpodobnost vzniku hluku v systému, který by mohl vzniknout opotřebením ložisek a větší vůlí ložisek.
Když funkce detekce vzduchu a odvzdušnění zjistí vzduch v systému, oběhové čerpadlo začne pulzovat, aby účinněji vytlačilo vzduch k nejbližšímu odvzdušňovacímu zařízení.
Grundfos GO také poskytuje možnost snadného odhalení závad systému prostřednictvím záznamu událostí a historických údajů o trendech průtoku, dopravní výšce, odhadované teplotě média a délce cyklu.
| Řídicí jednotky: | |
| Frekvenční měnič: | Vestavěný |
| Kapalina: Proudový měnič: 1: | |
| Kapalina: Čerpaná kapalina: | Voda: |
| Liquid Temperature Range: | 2 .. 110 °C |
| Zvolená teplota kapaliny: | 20 °C |
| Hustota: | 998,2 kg/m³ |
| Tech: | |
| Jmenovitý průtok: | Měrný průtok: 1,9 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška: | 3.26 m |
| Orientace výšky čerpadla: | 9H |
| Schválení: | CE,VDE |
| Materiály: | |
| Těleso čerpadla: | Materiály: šedá litina EN 1561 EN-GJL-150 ASTM A48M-150B |
| Oběžné kolo: | Kompozitní PES 30% GF + PESU-GF20% |
| Instalace: | |
| Rozsah okolní teploty: | 0 .. 55 °C |
| Maximální provozní tlak: | 10 bar |
| Potr. připevnění standardní: | ISO 228-1 |
| Typ připojení: | G |
| Velikost přípojky: G | 1 palec |
| PN pro připojení potrubí: | PN 10 |
| Přípojka pro připojení potrubí: | 130 mm |
| Elektrické údaje: | |
| P1 min: | 3 W |
| P1 max: | 37 W |
| f: | 50/60 Hz |
| Jmenovité napětí: | 1 x 220-240 V |
| Minimální odběr proudu: | 0.04 A |
| I MAX: | 0.4 A |
| Krytí IP: | IP44 |
| Izolace: | F |
| Tepelná ochrana: F | Elektronická |
| Ostatní: Tepelná ochrana: | |
| Energie (EEI): | 0.18 |
| Čistá hmotnost: | 1,7 kg |
| Hrubá hmotnost: 7,7 kg | 1,88 kg |
| Přepravní množství: | 0.004 m³ |
| Dánský jazyk: | 380475060 |
| Švédsky: | 5746862 |
| Finsky: 574685, s: | 4616574 |
| Norština: norština: | 1392424 |
Křivky:
Kresby:
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 6 m |
| P max Maximálny príkon | 37 W |
| EAN | 5715467404470 |
| Max. proud motoru | 0.4 A |
| Objednávacie číslo | 93074220 |
| Menovitý prietok | 1.9 m3/h |
| Menovitý výtlak | 3.26 m |
