Ponorné nerezové čerpadlo 4" B-SP 2-9 / 400 V(F.B. submersible motors)
Ponorné čerpadlo z nerezové oceli 6" B-SP 60-10 / 400 V (Franklin Electric)
Přehled výrobků
Ponorná čerpadla Bachelor PumpS B-SP jsou kompletně vyrobena z nerezové oceli pro dlouhodobý a spolehlivý provoz. Oběžné kolo z nerezové oceli je schopno čerpat vodu se zvýšeným obsahem písku až do 150 g/m3. Tato čerpadla jsou vhodná pro čerpání čistých, řídkých a neagresivních kapalin bez pevných příměsí a vláken.
Články, hřídelová spojka, hřídel, výtlačné těleso čerpadla, sací sítko a plášť čerpadla jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304. Hydraulická příruba je vyrobena podle normy NEMA.
Čerpadla jsou určena pro náročné provozní podmínky v průmyslu, zemědělství a velkých domech. Použité motory jsou od německé společnosti Franklin Electric, které zaručují bezúdržbový a dlouhodobý provoz čerpadla.
Motory mají izolaci třídy B a jsou chlazeny průtokem vody a plněny speciálním vodním roztokem, který je nezávadný.
Hlavní předností čerpadel B-SP je jejich robustní konstrukce a použité materiály, které splňují požadavky náročných zákazníků.
Materiálové složení
- Skříň čerpadla: nerezová ocel AISI 304
- Skříň motoru: nerezová ocel AISI 304
- Bar, sání a výtlak: AISI 304, výtlak a sání: nerezová ocel AISI 304
- Impellers: AISI 304
- Spojka motoru podle normy NEMA
Vlastnosti motoru
- Asynchronní motor, chlazený vodou
- Izolace třídy B
- IP 68 - vodotěsnost
- Napětí: 400 V
Technické parametry
| Typ | B-SP 60-10 |
|---|---|
| Velikost | 6" |
| Materiál | Nerezová ocel AISI 304 |
| Max. obsah písku | 150 g/m³ |
| Hydraulická příruba | Podle normy NEMA |
| Napětí motoru | 400 V |
| Izolace motoru | Třída B |
| Chlazení | Cirkulující voda se zdravotně nezávadným vodným roztokem. |
| Třída IP | IP 68 |
Křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 1200 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 140 m |
| P max Maximálny príkon | 18,5 kW |
| DN výtlak - průměr | 4 '' |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 35 °C |
| Průměr čerpadla | 145 mm |
| Max. ponor motoru | 150 m |
| Max. proud motoru | 38,5 A |
| Typ motora | Franklin Electric |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Ponorné nerezové čerpadlo 4" B-SP 2-9 / 400 V(F.B. submersible motors)
Q max: 1200 l/min Napětí: 400 V H max: 13 m P max: 2,2 kW DN výtlak - průměr: 2,5 '' Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 145 mm Max. ponor motoru: 150 m Max. proud motoru: 5,5 A Typ motora: Franklin Electric |
|
Ponorné nerezové čerpadlo 4" B-SP 2-9 / 400 V(F.B. submersible motors)
Q max: 1200 l/min Napětí: 400 V H max: 39 m P max: 4 kW DN výtlak - průměr: 2,5 '' Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 145 mm Max. ponor motoru: 150 m Max. proud motoru: 9,9 A Typ motora: Franklin Electric |
|
Ponorné nerezové čerpadlo 4" B-SP 2-9 / 400 V(F.B. submersible motors)
Q max: 1200 l/min Napětí: 400 V H max: 42 m P max: 5,5 kW DN výtlak - průměr: 2,5 '' Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 145 mm Max. ponor motoru: 150 m Max. proud motoru: 12,6 A Typ motora: Franklin Electric |
|
Ponorné nerezové čerpadlo 4" B-SP 2-9 / 400 V(F.B. submersible motors)
Q max: 1200 l/min Napětí: 400 V H max: 56 m P max: 5,5 kW DN výtlak - průměr: 2,5 '' Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 145 mm Max. ponor motoru: 150 m |
|
Ponorné nerezové čerpadlo 4" B-SP 2-9 / 400 V(F.B. submersible motors)
Q max: 1200 l/min Napětí: 400 V H max: 70 m P max: 9,2 kW DN výtlak - průměr: 2,5 '' Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 145 mm Max. ponor motoru: 150 m Max. proud motoru: 20,7 A Typ motora: Franklin Electric |
|
Ponorné nerezové čerpadlo 4" B-SP 2-9 / 400 V(F.B. submersible motors)
Q max: 1200 l/min Napětí: 400 V H max: 84 m P max: 11 kW DN výtlak - průměr: 2,5 '' Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 145 mm Max. ponor motoru: 150 m Max. proud motoru: 23,3 A Typ motora: Franklin Electric |
|
Ponorné nerezové čerpadlo 4" B-SP 2-9 / 400 V(F.B. submersible motors)
Q max: 1200 l/min Napětí: 400 V H max: 112 m P max: 15 kW DN výtlak - průměr: 2,5 '' Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 145 mm Max. ponor motoru: 150 m Max. proud motoru: 31,3 A Typ motora: Franklin Electric |
|
Ponorné nerezové čerpadlo 4" B-SP 2-9 / 400 V(F.B. submersible motors)
Q max: 1200 l/min Napětí: 400 V H max: 126 m P max: 18,5 kW DN výtlak - průměr: 2,5 '' Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 145 mm Max. ponor motoru: 150 m Max. proud motoru: 38,5 A Typ motora: Franklin Electric |
|
Ponorné nerezové čerpadlo 4" B-SP 2-9 / 400 V(F.B. submersible motors)
Q max: 1200 l/min Napětí: 400 V H max: 154 m P max: 22 kW DN výtlak - průměr: 2,5 '' Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 145 mm Max. ponor motoru: 150 m Max. proud motoru: 45,3 A Typ motora: Franklin Electric |
|
Ponorné nerezové čerpadlo 4" B-SP 2-9 / 400 V(F.B. submersible motors)
Q max: 1200 l/min Napětí: 400 V H max: 168 m P max: 22 kW DN výtlak - průměr: 2,5 '' Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 145 mm Max. ponor motoru: 150 m Max. proud motoru: 45,3 A Typ motora: Franklin Electric |
|
Ponorné nerezové čerpadlo 4" B-SP 2-9 / 400 V(F.B. submersible motors)
Q max: 1200 l/min Napětí: 400 V H max: 210 m P max: 30 kW DN výtlak - průměr: 2,5 '' Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 145 mm Max. ponor motoru: 150 m Max. proud motoru: 63,5 A Typ motora: Franklin Electric |
|
Ponorné nerezové čerpadlo 4" B-SP 2-9 / 400 V(F.B. submersible motors)
Q max: 1200 l/min Napětí: 400 V H max: 224 m P max: 30 kW DN výtlak - průměr: 2,5 '' Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 145 mm Max. ponor motoru: 150 m Max. proud motoru: 63,5 A Typ motora: Franklin Electric |
