Čerpadlo do hlubokých studní BakalarpumpS 3" SB 100/62 - 75mm
100 l/min
62 m
0,75 kW
Čerpadlo do hlubokých studní BakalarpumpS 3" SB 100/62 - 75mm
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
1003015
Na objednávku
15 500 Kč (s DPH)
Na objednávku
Popis
Parametre
Čerpadlo do hlubokých studní BakalarPumpsS 3" SB 100/62 - 75mm
Přehled výrobků
Čerpadla 3" SB 100/62 jsou díky své konstrukci ideální pro úzké vrty od 110 mm. Čerpadla 3" SB 100/62 typ 16 mají zvýšenou odolnost proti písku a díky plovoucím oběžným kolům je lze použít i v čerstvých vrtech.
Funkce a vlastnosti
- 3" ponorné čerpadlo SB 100/62 má průměr pouze 75 mm.
- Vhodné pro úzké vrty od průměru 110 mm.
- Vybaveno zvýšenou odolností proti písku díky plovoucím oběžným kolům
- Tepelná ochrana je připojena přímo k vinutí motoru
- Čerpadlo může čerpat vodu s obsahem písku až 5 %.
Technické parametry
| Průměr čerpadla | 3" (75 mm) |
|---|---|
| Výtlačná výška | 62,0 m |
| Průtok | 100,0 l/min |
| Výkon | 0,75 kW |
| Frekvence | 50 Hz |
| Ampér | 5,8 A |
| Otáčky | 2850 otáček za minutu |
| Třída izolace | B |
| Provozní režim | Nepřetržitý provoz |
| Třída ochrany | IP68 |
| Připojení | 1¼" |
| Pracovní poloha | Vertikální |
| Teplota kapaliny | max. 35 °C |
| Max. Počet spuštěných procesů za hodinu | 30 |
| Hloubka ponoru | 80 m |
| Délka kabelu | dle požadavků zákazníka |
| Rozměry (průměr/výška) | 77 / 1301 mm |
| hmotnost | 11,6 kg |
Materiály
- Sací / vypouštěcí tryska mosaz
- Kryt: nerezová ocel AISI 304
- Hřídel a rotor: nerezová ocel AISI 304
- Oběžné kolo: Noryl
- Difuzor: Noryl
- Mechanické těsnění: Keramika/Sic/NBR
- Motor: Chlazený olejem
Charakteristická křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 100 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 62 m |
| P max Maximálny príkon | 0,75 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Délka kabelu | 3 m |
| Výška | 1165 mm |
| Hmotnost | 12 kg |
| Průměr čerpadla | 75 mm |
| Max. ponor motoru | 25 m |
