SM 3527 / 400V
Příslušenství
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 3527 / 400V (ponorný motor F.B)
Přehled výrobků
Ponorná čerpadla typu PumpS SM jsou vyrobena z nerezové oceli pro dlouhodobý a spolehlivý provoz. Plovoucí oběžná kola z materiálu Noryl jsou schopna čerpat vodu se zvýšeným obsahem písku až do 150 g/m3.
Články, hřídelová spojka, hřídel, výtlačné těleso čerpadla, sací sítko a plášť čerpadla jsou vyrobeny z oceli AISI304. Hydraulická příruba je vyrobena podle normy NEMA. Tato čerpadla jsou určena pro náročné provozní podmínky v průmyslu, zemědělství a velkých jednobytových domech.
Použité motory jsou od italské společnosti F.B. Submersible motors a zaručují bezúdržbový a dlouhodobý provoz čerpadla. Motory mají izolační třídu F a jsou chlazeny průtokem vody a plněny nezávadným olejem.
Materiálové složení
- Plášť čerpadla: nerezová ocel AISI 304
- Skříň motoru: nerezová ocel AISI 304
- Bar, sání a výtlak: Nerezová ocel AISI 304
- Impellers: Noryl
- Zpětný ventil zabudovaný v čerpadle
- Spojka motoru podle normy NEMA
Vlastnosti motoru
- Asynchronní motor, chlazený vodou
- Izolace třídy F
- IP 68
- Napětí: 3x 400V
Technické parametry
| Typ čerpadla | Čerpadlo SM 3527 |
|---|---|
| Průměr | 4 " |
| Napětí | 3x 400V |
| Izolace motoru | Třída F |
| Materiál | Nerezová ocel AISI 304, oběžná kola z norylu |
| Max. obsah písku ve vodě | 150 g/m3 |
| Kryt motoru | IP 68 |
| Chlazení | Naplněné vodou a nezávadným olejem |
| Spojka | Podle normy NEMA |
Křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 150 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 169 m |
| P max Maximálny príkon | 3,00 kW |
| DN výtlak - průměr | 2 '' |
| Délka kabelu | dle požadavku |
| Výška | 1645 mm |
| Hmotnost | 27,10 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 30 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Proud | 8,4 A |
| Max. ponor motoru | 70 m |
| Typ motora | F.B. submersible motors |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
SM 3520 / 400V
Q max: 150 l/min Napětí: 400 V H max: 125 m P max: 2,20 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 1368 m Hmotnost: 22,50 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 6,2 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 3514 / 400V
Q max: 150 l/min Napětí: 400 V H max: 90 m P max: 1,50 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 1034 mm Hmotnost: 17,80 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 4,8 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 3510 / 400V
Q max: 150 l/min Napětí: 400 V H max: 62 m P max: 1,10 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 880 mm Hmotnost: 14,70 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 3,4 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
