Čerpadlo do hlubokých vrtů BakalarPumPS 3" SB 100/93
100 l/min
93 m
1,1 kW
Čerpadlo do hlubokých vrtů BakalarPumPS 3" SB 100/93
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
1003017
Skladom
16 750 Kč (s DPH)
Skladom
Popis
Parametre
Ponorné čerpadlo BakalarPumpsS 3" SB 100/93
Přehled výrobků
Čerpadla 3" SB 100/93 jsou díky své konstrukci ideální pro úzké vrty od 110 mm. Čerpadla 3" SB 100/93 mají zvýšenou odolnost proti písku a díky plovoucím oběžným kolům je lze použít i v čerstvých vrtech.
Funkce a vlastnosti
- 3" ponorné čerpadlo SB 100/93 má průměr pouhých 75 mm.
- Pro úzké vrty od průměru 110 mm
- Vybaveno zvýšenou odolností proti písku díky plovoucím oběžným kolům
- Tepelná ochrana je připojena přímo k vinutí motoru
- Čerpadlo může čerpat vodu s obsahem písku až 5 %.
Technické parametry
| Průměr čerpadla | 3" / 75 mm |
|---|---|
| Výtlačná výška | 93,0 m |
| Výtlačná rychlost | 100,0 l/min |
| Výkon | 1,1 kW |
| Frekvence | 50 Hz |
| Spotřeba energie | 6,7 A |
| Rychlost otáčení | 2850 otáček za minutu |
| Třída izolace | B |
| Provozní režim | nepřetržitý |
| Třída ochrany | IP68 |
| Připojení | 1¼" |
| Teplota kapaliny | 35° C |
| Maximální počet spuštění za hodinu | 30 |
| Hloubka ponoření | 80 m |
| Délka kabelu | dle požadavků zákazníka |
| Rozměry (průměr/výška) | 75/1580 mm |
| hmotnost | 13,6 kg |
materiály
- Sací a výtlačná tryska: .
- Kryt: nerezová ocel AISI 304
- Hřídel a rotor: nerezová ocel AISI 304
- Oběžné kolo: Noryl
- Difuzor: normální
- Mechanické těsnění: Keramika/Sic/NBR
- Olejově chlazený motor
Charakteristická křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 100 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 93 m |
| P max Maximálny príkon | 1,1 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Délka kabelu | 3 m |
| Hmotnost | 14 kg |
| Průměr čerpadla | 75 mm |
| Max. ponor motoru | 75 m |
