BF-05 UN / 230V
26 m3/hod
19 m
2 kW
Popis
Parametre
Ponorné kalové čerpadlo HCP BF-22 UN / 400V
Kanalizačné čerpadlo BF-22 UN / 400V s vírivým obežným kolesom je kompaktné ponorné čerpadlo na čerpanie odpadových vôd s obsahom pevných častíc do 35 mm. Možno ho použiť aj pre odvodňovacie systémy na vyprázdňovanie zaplavených pivníc alebo nádrží.
Hydraulická časť čerpadla vrátane tesniacej komory a horného krytu je vyrobená zo sivej liatiny, kryt motora je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 1.4301.
Tieto ponorné kalové čerpadlá sú vybavené dvojitými mechanickými tesneniami SiC/SiC, ktoré sú mazané trvalou olejovou náplňou.
Na ochranu mechanických tesnení pred znečistením je namontované dodatočné gufero.
Elektromotor v suchej verzii je vybavený dodatočnou tepelnou ochranou.
Materiál čerpadla:
- Obal motora: Nerezová oceľ AISI 1.4301
- Kryt / obežné koleso / teleso čerpadla: Sivá liatina 0,6020
- Hriadeľ čerpadla: Nerezová oceľ AISI 1.4006
- Dvojité mechanické tesnenie
Oblasti použitia
- Čerpanie odpadových vôd z budov, hotelov a priemyselných zariadení
- Kanalizačné systémy
- Čističky odpadových vôd
- Čerpanie odpadových vôd znečistených malými kusmi a časticami, ako aj lístím a drevom
Výhody kúpy tohto čerpadla
- Plne ponorné
- Hustota média do 1150 kg/m3
- Teplota média do 40 °C
Označenie čerpadla
- U = vírivé obežné koleso
Výkonnostná krivka čerpadla
Rozmery čerpadla

| Q max maximálny prietok | 26 m3/hod |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 19 m |
| P max Maximálny príkon | 2 kW |
| DN výtlak - průměr | DN50/2 '' |
| Délka kabelu | 10 m |
| Plavakový spínač | nie |
| Průchodnost částic | 35 mm |
| Hmotnost | 25 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Hodnota pH | 6-9 |
| Max. proud motoru | 3,4 A |
| Max. Hustota čerpanej kvapaliny | 1100 kg/m3 |
| Otačky motora | 2820 rpm |

