BF-21 UNF / 230V
23 l/min
12,5 m
1,08 kW
Popis
Parametre
Ponorné kalové čerpadlo BF-21 UNF / 230V
Ponorné kalové čerpadlo BF-21 UNF / 230V je vhodné na odčerpávanie znečistenej s obsahom surových kalov z priemyselných a obytných budov a septikov. Ďalej môžeme ju použiť na odčerpanie vôd z vytopených pivníc alebo na odčerpanie znečistenej vody z nádrží, bazénov a šácht.
Materiálové zloženie:
- Plášť motora: Nerez AISI 1.4301
- Horní kryt / Obežné koleso / Teleso čerpadla: Šedá liatina 0.6020
- Hriadeľ: Nerez AISI 1.4006
- Dvojitá mechanická upchávka
Označenie čerpadlá
- F = s plavákovým spínačom
- U = vírivé obežné koleso
- P = jednolopatkové polootvorené obežné koleso s volfrámovým plátkom
Krivka čerpadla
Rozmery čerpadla
| Q max maximálny prietok | 23 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 12,5 m |
| P max Maximálny príkon | 1,08 kW |
| DN výtlak - průměr | DN50/2 '' |
| Délka kabelu | 10 m |
| Plavakový spínač | áno |
| Průchodnost částic | 35 mm |
| Hmotnost | 17 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Hodnota pH | 6-9 |
| Max. proud motoru | 5,2 A |
| Max. Hustota čerpanej kvapaliny | 1100 kg/m3 |


