BV 05-07
133 l/min
45 m
1,1 kW
Popis
Parametre
CV 5-7
Vertikální vícestupňová odstředivá čerpadlo se sáním a výtlakem na stejné úrovni (in-line), což umožňuje instalaci do horizontálního stejnosměrného systému. Hlava čerpadla a základna jsou z litiny - všechny ostatní smáčené části jsou z nerezavějící oceli. Mechanická ucpávka zajišťuje vysokou spolehlivost, bezpečnou manipulaci a snadný servis a přístup. Čerpadlo je vybaveno 3-fázovým asynchronním motorem chlazeným ventilátorem.
aplikace
- Systémy dodávky pitné vody
- zvyšování tlaku
- průmysl
- Zemědělství
křivka čerpadla
Rozměry čerpadla
| Q max maximálny prietok | 133 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 45 m |
| P max Maximálny príkon | 1,1 kW |
| Hmotnost | 31 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | -20/ +104 °C |
| Hodnota pH | 3-9 |
| Max. teplota okolí | +40 °C |

