BV 15-05
400 l/min
71 m
4,0 kW
Popis
Parametre
BV 15-5
Vertikální vícestupňová odstředivá čerpadlo se sáním a výtlakem na stejné úrovni (in-line), což umožňuje instalaci do horizontálního stejnosměrného systému. Hlava čerpadla a základna jsou z litiny - všechny ostatní smáčené části jsou z nerezavějící oceli. Mechanická ucpávka zajišťuje vysokou spolehlivost, bezpečnou manipulaci a snadný servis a přístup. Čerpadlo je vybaveno 3-fázovým asynchronním motorem chlazeným ventilátorem.
aplikace
- Systémy dodávky pitné vody
- zvyšování tlaku
- průmysl
- Zemědělství
materiál čerpadla
- Sací / vytisknout těleso: Litina ASTM25B
- Těleso čerpadla: Nerez AISI420
- Hřídel čerpadla: Nerez AISI420
- Difuzor: Nerez AISI304
- Oběžná kola: Nerez AISI304
- Mechanická ucpávka: Silikonový karbid / Wolfram karbid / EPDM
křivka čerpadla
Rozměry čerpadla
| Q max maximálny prietok | 400 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 71 m |
| P max Maximálny príkon | 4,0 kW |
| Hmotnost | 63 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | -20/ +104 °C |
| Hodnota pH | 3-9 |
| Max. teplota okolí | +40 °C |


