Celonerezové kalové čerpadlo HCP SF-05AU / 230V
Čerpadlo na odpadovú vodu z nehrdzavejúcej ocele HCP SF-05AUF /400V
Čerpadlá HCP SF na odpadovú vodu z nehrdzavejúcej ocele sú určené na agresívne aplikácie, kde je hodnota pH čerpaného média buď veľmi nízka, alebo veľmi vysoká. Celé čerpadlo je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, a preto ponúka dlhú životnosť aj v tých najnáročnejších prostrediach.
Hydraulická časť čerpadla vrátane tesniacej komory a telesa čerpadla je odliata pod tlakom z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele AISI 316.
Čerpadlá sú vybavené dvojitými mechanickými tesneniami, ktoré sú mazané trvalou olejovou náplňou. Na ochranu mechanického tesnenia pred znečistením sa používa prídavné gufero.
Elektromotor je vybavený dodatočnou tepelnou ochranou.
Materiál čerpadla
- Obežné koleso: nehrdzavejúca oceľ 1.4408
- Hriadeľ: Nerezová oceľ 1.4401
- Horný kryt: Nerezová oceľ 1.4408
- Kryt motora: Nerezová oceľ 1.4401
- Obal čerpadla: Nerezová oceľ 1.4408
Oblasti použitia
- Čerpanie agresívnych odpadových vôd, kalov a chemikálií
- Vyprázdňovanie nádrží a záchytných vaní v chemickom, farmaceutickom a potravinárskom priemysle
Výkonnostná krivka čerpadla
Výkres čerpadla
| Q max maximálny prietok | 18 m3/hod |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 10 m |
| P max Maximálny príkon | 0,7 kW |
| DN výtlak - průměr | DN50 / 2 '' |
| Délka kabelu | 10 m |
| Plavakový spínač | Y |
| Hmotnost | 14 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Hodnota pH | 2-14 |
| Max. proud motoru | 1,3 A |
| Max. Hustota čerpanej kvapaliny | 1100 kg/m3 |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Celonerezové kalové čerpadlo HCP SF-05AU / 230V
Q max: 17,5 m3/hod Napětí: 230 V H max: 10 m P max: 0,72 kW DN výtlak - průměr: DN50 / 2 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: Y Hmotnost: 15 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 2-14 Max. proud motoru: 3,3 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 |
|
Celonerezové kalové čerpadlo HCP SF-05AU / 230V
Q max: 17,5 m3/hod Napětí: 400 V H max: 10 m P max: 0,7 kW DN výtlak - průměr: DN50 / 2 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: N Hmotnost: 14 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 2-14 Max. proud motoru: 1,3 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 |


