DDA7.5-16 AR-PVC/V/C-F-31U2U2FG - 97721950
DDA7.5-16 AR-PVC/V/C-F-31U2U2FG - 97721950
Přehled výrobků
SMART Digital DDA je kompaktní objemové membránové dávkovací čerpadlo s krokovým motorem a inteligentní řídicí elektronikou s minimální spotřebou energie. Čerpadla řady SMART Digital Dosing pracují s plnou délkou zdvihu, což zajišťuje optimální přesnost, plnění a plnění i při použití vysoce viskózních kapalin. Délka každého zdvihu se mění v závislosti na nastaveném výkonu, což vede k optimálnímu plynulému a konstantnímu průtoku na výtlačné straně.
Montážní deska umožňuje instalaci ve třech různých polohách bez nutnosti použití dalšího příslušenství. Ovládací část lze snadno otočit do přední, levé nebo pravé polohy. Grafický LC displej s vícebarevným pozadím umožňuje intuitivní nastavení a ovládací prvky jsou chráněny průhledným krytem.
Funkce a vlastnosti
Dávkovací hlava obsahuje: - Dávkovací hlavu s rozprašovačem:
- PTFE membrány s dlouhou životností a univerzální chemickou odolností
- dvojité kulové ventily pro vysokou přesnost dávkování
- odvzdušňovací ventil pro snadné uvedení do provozu
Provozní režimy:
- Ruční dávkování v ml/h, l/h nebo GPH
- Pulzní regulace v ml/puls - včetně paměťové funkce
- Analogové ovládání 0/4-20 mA
- Funkce dávkování v impulsech v ml, l nebo galonech
- Funkce dávkování podle času (časový spínač, cykly nebo týden)
- Řízení po sběrnici (Genius připraven pro E-box Profibus DP)
Další funkce:
- Automatické odvzdušnění během režimu spánku, aby se zabránilo vypnutí čerpadla v důsledku zavzdušnění
- Dva režimy: 50% (max. průtok 3,75 l/h) a 25% (max. průtok 1,88 l/h) pro vysoce viskózní kapaliny.
- Displej se servisními informacemi zobrazujícími datum servisu a objednací číslo náhradních dílů
- Dvoustupňová funkce blokování pro ochranu před neoprávněným použitím
- Funkce přídavného displeje pro zobrazení dalších informací, např. proudového signálu na vstupu mA
- Počítadlo celkového objemu dávkování (s možností vynulování), provozních hodin a dalších údajů
- Ukládání a načítání uživatelských nastavení, včetně návratu k výchozímu nastavení z výroby
Vstupy a výstupy:
- Pulzní provozní vstup, analogový signál 0/4-20 mA a externí stop.
- Vstup pro signál nízké hladiny a prázdné nádrže
- Dvě bezpotenciálová výstupní relé (max. 30 V AC/DC) pro alarmy, indikaci zdvihu a dávkování
- Analogový výstup 0/4-20 mA
- Komunikační rozhraní sběrnice (Genius a volitelný E-box Profibus DP)
Technické parametry
| Typový klíč | DDA 7.5-16 AR-PVC/V/C-F-31U2U2 |
|---|---|
| Maximální průtok | 7,5 l/h |
| Pomalý režim 50% | 3,75 l/h |
| Pomalý režim 25% | 1,88 l/h |
| Minimální průtok | 2,5 ml/h |
| Poměr ztlumení | 1:3000 |
| Schválení | CE, CSA-US, NSF61, EAC, RCM |
| Typ ventilu | Standardní |
| Maximální viskozita | 50 mPas / 1800 mPas / 2500 mPas |
| Přesnost opakování | 1 % |
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 45 °C |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Instalační sada | Ne |
| Typ instalace | Žádná instalační sada |
| Sací hrdlo | 4/6, 6/9, 6/12, 9/12 mm |
| Výpustné hrdlo | 4/6, 6/9, 6/12, 9/12 mm |
| Výška sání | 6 m |
| Plnicí zdvih | 2 m |
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teplot kapaliny | 0 .. 45 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998,2 kg/m³ |
| P1 max. | 24 W |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Napětí | 1 x 100-240 V |
| Krytí IP | IP65 / TYP 4X |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Ukončení kabelu | EU |
| Spínací proud | 25 A při 230 V po dobu 2 ms |
| Možnost ovládání | AR |
| Ovládání úrovně | ANO |
| Analogový vstup | 0/4-20 mA |
| Impulsní řízení | ANO |
| Vstup ext. Stop | ANO |
| Analogový výstup | 0/4-20 mA |
| Výstupní relé | 2 |
| Sběrnicová komunikace | ANO |
| Čistá hmotnost | 2 kg |
| Hrubá hmotnost | 3 kg |
| Barva | Červená |
| Finský | 4981119 |
Použité materiály
- Dávkovací hlava: PVC (polyvinylchlorid)
- Kulový ventil: Keramika
- Těsnění: FKM
Instalace
Rozsah okolní teploty pro instalaci je 0 .. 45 °C. Čerpadlo nevyžaduje žádnou instalační sadu. Montážní deska umožňuje instalaci ve třech různých polohách bez potřeby dalšího příslušenství. Ovládací část lze podle potřeby otočit do přední, levé nebo pravé polohy.
| Q max maximálny prietok | 7,5 l/h |
| Napětí | 230 V |
| P max Maximálny príkon | 24 W |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Název | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Kit, valve/diaph. SD-S-PVC/V/C-1 - 97751479
|
