Domácí Vodárna PumpS Jet100A - 100 l
Hodnocení: 2xDomácí Vodárna
Jet 100 A / 80 L
Domácí vodárny Jet 100 A / 80 L je vybavene samonasávacím čerpadlem Jet 100 A a je dodáván s 80 litrovou membránovou tlakovou nádobou. Výhodu této domácí vodárny je snadná instalace, bez údržbový provoz vynikající poměr cena / výkon. Domácí vodárny se dodávají připravené na okamžitě použití.
Set obsahuje
- Samonasávací čerpadlo Jet 100 A
- Tlaková Nádoba 0 l
- 3-cestná armatura
- Tlakový spínač 2,5 - 3,5 bar
- pancéřová Hadice
- Manometer
Výhody a vlastnosti
- Robustní a odolná konstrukce
- spolehlivost
- rychlá a snadná instalace
- zabudovanou tepelnou ochranu
- ticha provoz
Křivka čerpadla

Montážní schéma
| Q max maximálny prietok | 60 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 50 m |
| P max Maximálny príkon | 1,1 kW |
| DN výtlak - průměr | 1 '' |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Hmotnost | 31 kg |
| Objem nádoby | 100 l |
| Zapínací tlak | 2,5 bar |
| Vypínací tlak | 3,5 bar |
| Max. proud motoru | 5 A |
| Objednávacie číslo | 1001005 |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Domácí vodárna PumpS JET 100 A / 24L
Q max: 60 l/min Napětí: 230 V H max: 50 m P max: 1,1 kW DN výtlak - průměr: 1 '' Délka kabelu: 1,5 m Hmotnost: 21 kg Sání: 8 m Zapínací tlak: 2,5 bar Vypínací tlak: 3,5 bar Typ nádoby: 24 Max. proud motoru: 5 A Objednávacie číslo: 1001001 |
|
Omnigena JET 100 A/35 l
Q max: 60 l/min Napětí: 230 V H max: 50 m P max: 1,1 kW DN výtlak - průměr: 1 '' Délka kabelu: 1,5 m Objem nádoby: 35 l Zapínací tlak: 2,5 bar Vypínací tlak: 3,5 bar Max. proud motoru: 5 A Objednávacie číslo: 1001002 |
|
Domáci vodárna Omnigena JET 100 A / 80L
Q max: 60 l/min Napětí: 230 V H max: 50 m P max: 1,1 kW DN výtlak - průměr: 1 '' Délka kabelu: 1,5 m Hmotnost: 26 kg Objem nádoby: 80 l Zapínací tlak: 2,5 bar Vypínací tlak: 3,5 bar Max. proud motoru: 5 A Objednávacie číslo: 1001004 |
|
Domácí vodárna PumpS JET 100 A / 50 l
Q max: 60 l/min Napětí: 230 V H max: 47 m P max: 1,1 kW DN výtlak - průměr: 1 '' Délka kabelu: 1,5 m Hmotnost: 21 kg Zapínací tlak: 2,5 bar Vypínací tlak: 3,5 bar Typ nádoby: 50 Max. proud motoru: 5 A Objednávacie číslo: 1001003 |

