Sette Drain 250 s plovákem 230 V
100 l/min
7 m
0,25 kW
Popis
Parametre
Drain 250
Přehled
Plastové ponorné čerpadlo s plovákem a mechanickým těsněním vhodné pro čerpání vody z nádrží, potoků, rybníků, zahradních fontán a bazénů. Je také ideální pro odvodňování zaplavených oblastí a dalších podmínek vyžadujících spolehlivé odčerpávání vody.
Funkce a vlastnosti
- Vyrobeno z odolného plastu pro dlouhou životnost.
- Plovákový spínač zajišťující automatický provoz čerpadla podle výšky hladiny vody.
- Mechanické těsnění pro ochranu vnitřních součástí před únikem vody.
- Vhodné pro různé aplikace včetně čerpání z přírodních a umělých nádrží, fontán a bazénů.
Technické parametry
| Maximální průtok (Qmax) | 100 l/min |
|---|---|
| Maximální tlak (Hmax) | 7 m |
| Příkon | 250 W |
| Výstup | 5/4" |
| Q max maximálny prietok | 100 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 7 m |
| P max Maximálny príkon | 0,25 kW |
| Délka kabelu | 10 m |
| Průchodnost částic | 5 mm |
| Hmotnost | 6,5 kg |
