ALFA1 25-60 130
Čerpadlo ALPHA1 je vysoce účinné oběhové čerpadlo vybavené elektronicky komutovaným motorem a určené pro oběh kapalin v topných a klimatizačních systémech.
Čerpadlo ALPHA1 je vybaveno inteligentní regulací a nabízí tři režimy regulace: konstantní tlak, proporcionální tlak a konstantní křivka. Každý režim má tři nastavitelné rychlosti.
Instalační konektor umožňuje rychlé a snadné elektrické připojení bez použití nářadí.
Možnost automatického odvzdušnění a ochrana proti chodu nasucho zajišťují tichý provoz a spolehlivost čerpadla.
Výrobek má zesílený rozběhový moment, který snižuje riziko ucpání nečistotami, magnetitem a usazeninami vodního kamene. V nepravděpodobném případě zablokování čerpadla se motor opakovaně pokusí o spuštění s nejvyšším možným točivým momentem, což zajišťuje spuštění i v obtížných podmínkách.
Keramická hřídel a ložiska se opotřebovávají velmi pomalu, což má za následek delší životnost a nižší pravděpodobnost vzniku hluku v systému, který by mohl vzniknout opotřebením ložisek a větší vůlí ložisek.
Odstraňování problémů pomocí symbolů poruch na ovládacím panelu čerpadla je rychlé a snadné.
Kapalina:
| Čerpaná kapalina: | Voda |
| Teplotní rozsah kapaliny: | -10 .. 110 °C |
| Zvolená teplota kapaliny: | 60 °C |
| Hustota: | 983,2 kg/m³ |
Tech:
| Jmenovitý průtok: | Průměrný průtok: 2,28 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška: | 3.06 m |
| Orientace výšky čerpadla: | 9H |
| Třída TF: | 110 |
| Schválení: | CE,VDE |
Materiály:
| Těleso čerpadla: | Materiál: šedá litina |
| EN 1561 EN-GJL-150 | |
| ASTM A48-150B | |
| Oběžné kolo: | Kompozitní |
| PES+30% GF | |
Instalace:
| Rozsah okolní teploty: | 0 .. 55 °C |
| Teplotní rozsah: | 10 bar |
| Typ připojení: | G |
| Velikost připojení: G | 1 1/2 palce |
| PN pro připojení potrubí: | PN 10 |
| Přípojka pro připojení potrubí: | 130 mm |
Elektrické údaje:
| P1 min: | 4 W |
| Příkon P1: | 45 W |
| f: | 50/60 Hz |
| Jmenovité napětí: | 1 x 220-240 V |
| Minimální odběr proudu: | 0.06 A |
| I MAX: | 0.45 A |
| Krytí IP: | IP44 |
| Izolace: | F |
| Tepelná ochrana: F | Elektronická |
Ostatní:
| Energie (EEI): | 0.20 |
| Čistá hmotnost: | 1,87 kg |
| Hrubá hmotnost: 1,87 kg | 2,05 kg |
| Přepravní množství: | 0.004 m³ |
| Země původu: | RS |
| Číslo sazebního zařazení: RS | 84137030 |
Výkresy: Výkresová dokumentace:
Křivky:
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 6 m |
| P max Maximálny príkon | 45 W |
| EAN | 5715467403909 |
| Max. proud motoru | 0.45 A |
| Objednávacie číslo | 93074164 |
| Menovitý prietok | 2.28 m3/h |
| Menovitý výtlak | 3.06 m |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Alpha1 25-60 / 93074163
Napětí: 230 V H max: 6 m P max: 45 W EAN: 5715467403893 Max. proud motoru: 0.45 A Objednávacie číslo: 93074163 Menovitý prietok: 2.28 m3/h Menovitý výtlak: 3.06 m |
|
Grundfos ALPHA1 25-80 180 / 93074177
Napětí: 230 V H max: 8 m P max: 60 W EAN: 5715467404036 Max. proud motoru: 0.6 A Objednávacie číslo: 93074177 Menovitý prietok: 2.43 m3/h Menovitý výtlak: 3.76 m |
|
Grundfos Alpha1 25-40 130 / 93094214
Napětí: 230 V H max: 4 m P max: 27 W EAN: 5715467685848 Max. proud motoru: 0.3 A Objednávacie číslo: 93094214 Menovitý prietok: 1.65 m3/h Menovitý výtlak: 1.89 m |
|
Grundfos Alpha1 25-80 130 / 93074176
Napětí: 230 V H max: 8 m P max: 60 W EAN: 5715467404029 Max. proud motoru: 0.6 A Objednávacie číslo: 93074176 Menovitý prietok: 2.43 m3/h Menovitý výtlak: 3.76 m |
