CR 1-7 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516244
2.4 m3/hod
43.7 m
0.37 kW
CR 1-7 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516244
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné díly
CR 1-7 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516244
Přehled výrobků
Vertikální in-line odstředivé čerpadlo, určené k instalaci přímo do potrubí nebo na základ. Čerpadlo není samonasávací a je ideální pro aplikace cirkulace vody v různých průmyslových nebo topných systémech.
Funkce a vlastnosti
- Materiál oběžných kol a těles článků z nerezové oceli (EN 1.4301) zajišťuje vysokou odolnost proti korozi.
- Hlava čerpadla a nožní část jsou vyrobeny z litiny, což zajišťuje pevnost a spolehlivost.
- Těsnění čerpadla odpovídá normě EN 12756, což zaručuje vysokou kvalitu těsnění a dlouhou životnost.
- Motor je k čerpadlu připojen přes dělenou litinovou spojku pro snadnou údržbu.
- Připojení k potrubí je možné prostřednictvím přírub DIN, ANSI nebo JIS, což zaručuje kompatibilitu s mezinárodními normami.
- Třífázový střídavý motor zajišťuje spolehlivý a stabilní provoz zařízení.
Technické parametry
| Jmenovité otáčky čerpadla | 2873 otáček za minutu |
|---|---|
| Jmenovitý průtok | 1,8 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška | 33.6 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Těsnění | HQQE |
| Schválení | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Maximální provozní tlak | 25 bar |
| Provozní tlak při dané teplotě | 25 bar / 120 °C; 25 bar / -20 °C |
| Velikost připojení (sání/výtlak) | DN 25/32; 1 1/4 palce |
| PN pro připojení potrubí | PN 25 |
| Typ motoru | IEC 71A, 3fázový střídavý |
| P2 (vstup motoru) | 0,37 kW |
| Frekvence | 50 Hz |
| Napětí | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Jmenovitý elektrický proud | 1.74/1.00 A |
| Cos phi | 0.70 - 0.80 |
| Účinnost (třída IE) | IE3 |
| Izolace | F |
| Krytí | IP55 (odolnost proti prachu a stříkající vodě) |
| Hmotnost (netto/brutto) | 24,7 kg / 27,5 kg |
| Minimální index účinnosti MEI ≥ | 0.70 |
Použité materiály
- Základna: litina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B)
- Oběžné kolo: nerezová ocel EN 1.4301 (AISI 304)
- Ložiska: LOŽISKA: SIC
Instalace
- Maximální teplota okolí: 60 °C
- Maximální provozní tlak do 25 barů
- Připojení: příruby DIN / ANSI / JIS
- Velikost připojení na sacím a výtlačném hrdle je DN 25/32 nebo 1 1/4 palce
| Q max maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napětí | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 43.7 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 120 °C |
| Max. proud motoru | 1.74/1.00 A |
