CR 1-7 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516265
2.4 m3/hod
43.7 m
0.37 kW
CR 1-7 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516265
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné díly
CR 1-7 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516265
Přehled výrobků
Vertikální in-line odstředivé čerpadlo, určené k instalaci do potrubí nebo na základ. Čerpadlo není samonasávací, proto musí být zajištěny odpovídající napájecí podmínky. Toto přesné čerpadlo je ideální pro čerpání vody v různých aplikacích, kde je vyžadována vysoká spolehlivost a účinnost.
Motor je třífázový střídavý, což zajišťuje spolehlivý a energeticky účinný provoz.
Funkce a vlastnosti
- Materiál oběžného kola a tělesa článku z nerezové oceli EN 1.4301 pro zvýšenou odolnost proti korozi.
- Hlava čerpadla a nožní část z litiny s vynikající mechanickou pevností.
- Těsnění čerpadla dimenzované podle normy EN 12756 zaručuje spolehlivou těsnost a dlouhou životnost.
- Motor spojený s čerpadlem dělenou litinovou spojkou pro účinný přenos výkonu a snadnou údržbu.
- Připojení k trubkovým přírubám DIN / ANSI / JIS umožňuje univerzální kompatibilitu s různými instalacemi.
- Svislá orientace čerpadla, vhodná pro kompaktní a úsporné uspořádání.
- Těsnění a hřídelová ucpávka typu HQQV zajišťují vysokou těsnost a provozní spolehlivost.
- Schválení CE, EAC, UKCA, SEPRO a WRAS potvrzují kvalitu a shodu s mezinárodními normami.
Technické parametry
| Řídicí jednotky | Žádné |
|---|---|
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teploty kapaliny | -20 °C až 90 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota kapaliny | 998,2 kg/m³ |
| Jmenovité otáčky čerpadla | 2873 otáček za minutu |
| Jmenovitý průtok | 1,8 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška | 33.6 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Uspořádání hřídelového těsnění | Jednoduché |
| Těsnění | HQQV |
| Těsnění hřídele | HQQV |
| Schválení | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS |
| Toleranční pásmo křivky | ISO9906:2012 3B |
| Základna | Litina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B) |
| Oběžné kolo | Nerezová ocel (EN 1.4301, AISI 304) |
| Ložiska | SIC |
| Maximální teplota okolí | 60 °C |
| Maximální provozní tlak | 25 bar |
| Maximální tlak při dané teplotě | 25 bar při 90 °C, 25 bar při -20 °C |
| Typ připojení | DIN / ANSI / JIS |
| Velikost připojení sání / výtlak | DN 25/32, 1 1/4 palce |
| PN pro připojení potrubí | PN 25 |
| Přívod | 250 lb |
| Příruba motoru | FT85 |
| Standardní motor | IEC |
| Typ motoru | 71A |
| Příkon P2 | 0,37 kW |
| Frekvence | 50 Hz |
| Napětí | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Jmenovitý elektrický proud | 1.74/1.00 A |
| Rozběhový elektrický proud | 490-530 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| Otáčky motoru | 2850-2880 ot/min |
| Třída účinnosti IE | IE3 |
| Účinnost Eta 1/1 | 73.8 % |
| Účinnost Eta 3/4 | 79.0-76.5 % |
| Účinnost Eta 1/2 | 75.5-71.5 % |
| Počet pólů | 2 |
| Pokrytí IP | 55 Prach/odstřikování |
| Izolace | F |
| Sériové číslo motoru | 85805102 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimální účinnosti, MEI ≥ | 0.70 |
| Čistá hmotnost | 24,7 kg |
| Hrubá hmotnost | 27,5 kg |
| Přepravní množství | 0.063 m³ |
| Q max maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napětí | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 43.7 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 90 °C |
| Max. proud motoru | 1.74/1.00 A |
| Název | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Grundfos Sada Mechanicka Upchávka HQQV CR(I/N) 1-5 / 96455087
|
|
Sada náhradních dílů Grundfos opotřebitelné díly CR 1/3 - do 9 stupňů / 96455095
|
Zobraziť viac
