CR 3-10 A-A-A-E-HQQE / 96516597
4.4 m3/hod
65.6 m
0.75 kW
CR 3-10 A-A-A-E-HQQE / 96516597
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné díly
CR 3-10 A-A-A-E-HQQE / 96516597
Přehled výrobků
CR 3-10 A-A-A-E-HQQE je vertikální in-line odstředivé čerpadlo určené pro přímou montáž do potrubí nebo do základů. Toto čerpadlo není samonasávací.
Je navrženo s důrazem na vysokou odolnost a spolehlivost v náročných provozních podmínkách při čerpání vody.
Funkce a vlastnosti
- Materiál oběžných kol a těles článků: nerezová ocel EN 1.4301 pro zvýšenou odolnost proti korozi.
- Hlava a pata čerpadla z litiny pro pevnost a dlouhou životnost
- Těsnění čerpadla navržené podle normy EN 12756 zajišťuje spolehlivé utěsnění
- Motor je s čerpadlem spojen dělenou litinovou spojkou pro snadnou instalaci a údržbu
- Připojení k potrubí pomocí oválných/Rp přírub
- Třífázový střídavý motor pro efektivní a stabilní provoz
Technické parametry
| Řídicí jednotky | Žádné |
|---|---|
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teploty kapaliny | -20 °C až 120 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998,2 kg/m³ |
| Jmenovité otáčky čerpadla | 2864 otáček za minutu |
| Jmenovitý průtok | 3 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška | 46,4 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Těsnění | HQQE (jednohřídelové těsnění) |
| Schválení | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Toleranční pásmo křivky | ISO 9906:2012 3B |
| Maximální provozní tlak | 16 bar |
| Maximální tlak při teplotě | 16 bar při 120 °C a -20 °C |
| Připojení k potrubí | Oválné / Rp |
| Velikost sacího hrdla | 1 palec |
| Velikost výtlačného hrdla | 1 palec |
| PN pro připojení potrubí | PN 16 |
| Příruba motoru | FT100 |
| Standardní motor | IEC |
| Typ motoru | 80A |
| Výkon (P2) | 0,75 kW |
| Frekvence | 50 Hz |
| Napětí | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Jmenovitý elektrický proud | 3,30 / 1,90 A |
| Rozběhový elektrický proud | 580-620 % |
| Cos phi | 0,81-0,71 |
| Otáčky motoru (n) | 2840-2870 ot/min |
| Třída účinnosti IE | IE3 |
| Účinnost Eta 1/1 | 80,7 % |
| Účinnost Eta 3/4 | 80,9-82,7 % |
| Účinnost Eta 1/2 | 77,9-81,7 % |
| Počet pólů | 2 |
| Pokrytí IP | IP55 Prach/stříkající voda |
| Izolace | F |
| Sériové číslo motoru | 85U05104 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimální účinnosti (MEI) | ≥ 0,70 |
| Čistá hmotnost | 23,8 kg |
| Hrubá hmotnost | 26,6 kg |
| Přepravní množství | 0,074 m³ |
Použité materiály
- Základna: litina (EN 1561 EN-GJL-200 / ASTM A48-25B)
- Oběžné kolo: nerezová ocel (EN 1.4301 / AISI 304)
- Ložiska: LOŽISKA: SIC
Instalace:
Maximální teplota okolí pro instalaci: 60 °C
Maximální provozní tlak: 16 bar
Maximální teplotní tlak: 16 barů při 120 °C a -20 °C
Připojení potrubí: Oválné/Rp
| Q max maximálny prietok | 4.4 m3/hod |
| Napětí | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 65.6 m |
| P max Maximálny príkon | 0.75 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 120 °C |
| Max. proud motoru | 3.30/1.90 A |
| Název | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Sada mechanicka upchávka HQQE CR(I/N) 1-5 / 96455086
|
|
Sada náhradních dílů Grundfos EPDM pro těsnění CR1 / CR3 - 96455090
|
Zobraziť viac
