CR 3-2 A-A-A-E-HQQE / 96516590
4.5 m3/hod
13.5 m
0.37 kW
CR 3-2 A-A-A-E-HQQE / 96516590
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné díly
CR 3-2 A-A-A-E-HQQE / 96516590
Přehled
Vertikální in-line odstředivé čerpadlo, určené k instalaci do potrubí nebo na základ. Čerpadlo není samonasávací, je vhodné pro nejrůznější aplikace vyžadující spolehlivý průtok vody.
Funkce a vlastnosti
- Materiál oběžných kol a těles článků: nerezová ocel (EN 1.4301) pro vynikající odolnost proti korozi.
- Hlava a pata čerpadla jsou vyrobeny z litiny pro robustnost a dlouhou životnost.
- Těsnění čerpadla je dimenzováno podle normy EN 12756, což zaručuje bezpečné utěsnění.
- Motor je s čerpadlem spojen dělenou litinovou spojkou, která zajišťuje spolehlivost a snadnou údržbu.
- Připojení k potrubí zajištěno přírubami Oval/Rp pro pevné a těsné uchycení.
- Třífázový střídavý motor zajišťuje stabilní a efektivní výkon.
Technické parametry
| Řídicí jednotky | Frekvenční měnič. |
|---|---|
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teplot kapaliny | -20 .. 120 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998,2 kg/m³ |
| Jmenovité otáčky čerpadla | 2873 otáček za minutu |
| Jmenovitý průtok | 3 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška | 9.6 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Těsnění | HQQE (jednoduché) |
| Schválení | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Křivka tolerančního pásma | ISO9906:2012 3B |
| Základní materiál | Litina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B) |
| Materiál oběžného kola | Nerezová ocel (EN 1.4301, AISI 304) |
| Ložiska | SIC |
| Provozní teplota okolí (max.) | 60 °C |
| Maximální provozní tlak | 16 bar |
| Maximální tlak při dané teplotě | 16 bar / 120 °C, 16 bar / -20 °C |
| Typ připojení | Oválný / Rp |
| Velikost sacího hrdla | 1 palec |
| Velikost výtlačného hrdla | 1 palec |
| Tlaková třída pro připojení potrubí (PN) | PN 16 |
| Příruba motoru | FT85 |
| Elektrické údaje | Norma IEC, typ motoru 71A, příkon 0,37 kW, jmenovitý proud 1,74/1,00 A, rozběhový proud 490-530 %, cos phi 0,80-0,70, frekvence 50 Hz, napětí 3 x 220-240D/380-415Y V, třída účinnosti IE3. |
| Hmotnost | netto: 18,3 kg, brutto: 20,9 kg |
| Přepravní množství | 0.054 m³ |
| Index minimální účinnosti (MEI) | ≥ 0.70 |
| Umístění svorkovnice | 6 |
| Počet pólů | 2 |
| Pokrytí | IP55 (ochrana proti prachu a proudu vody) |
| Izolace | Třída F |
| Sériové číslo motoru | 85805102 |
| Q max maximálny prietok | 4.5 m3/hod |
| Napětí | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 13.5 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 120 °C |
| Max. proud motoru | 1.74/1.00 A |
