CR 3-2 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516672
4.5 m3/hod
13.5 m
0.37 kW
CR 3-2 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516672
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné díly
CR 3-2 A-A-A-E-HQQE / 96516590
Přehled výrobků
CR 3-2 A-FGJ-A-V-HQQV
Vertikální in-line odstředivé čerpadlo určené k instalaci do potrubí nebo na základy. Toto čerpadlo není samonasávací, je vhodné pro čerpání vody.
Charakteristika a funkce
- Materiál oběžných kol a těles článků: Nerezová ocel, EN 1.4301.
- Materiál hlavy a patky čerpadla: Litina
- Těsnění čerpadla dimenzované podle normy EN 12756.
- Motor připojený k čerpadlu dělenou litinovou spojkou.
- Připojení k potrubí DIN / ANSI / JIS pomocí přírub
- Třífázový motor na střídavý proud
Technické parametry
| Řídicí jednotky | Žádné (frekvenční měnič) |
|---|---|
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teploty kapaliny | -20 .. 90 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998,2 kg/m³ |
| Jmenovitá rychlost čerpání | 2873 otáček za minutu |
| Jmenovitý průtok | 3 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška | 9.6 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Orientace hřídelového těsnění | Jednoduchá |
| Těsnění | HQQV |
| Těsnění hřídele | HQQV |
| Schválení | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS |
| Tolerance pásma křivky | ISO9906:2012 3B |
| Základna | Litina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B) |
| Oběžné kolo | Nerezová ocel (EN 1.4301, AISI 304) |
| Ložiska | SIC |
| Maximální teplota okolí při instalaci | 60 °C |
| Maximální provozní tlak | 25 bar |
| Maximální tlak při 90 °C | 25 bar |
| Maximální tlak při -20 °C | 25 bar |
| Typ připojení | DIN / ANSI / JIS |
| Velikost připojení na straně sání | DN 25/32 (1 1/4 palce) |
| Velikost připojení na výtlaku | DN 25/32 (1 1/4 palce) |
| PN pro připojení potrubí | PN 25 |
| Přívod | 250 lb |
| Příruba motoru | FT85 |
| Standardní motor | IEC |
| Typ motoru | 71A |
| Příkon motoru P2 | 0,37 kW |
| Frekvence | 50 Hz |
| Napětí | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Jmenovitý elektrický proud | 1.74/1.00 A |
| Rozběhový elektrický proud | 490-530 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| OTÁČKY ZA MINUTU | 2850-2880 ot/min |
| Třída účinnosti IE | IE3 |
| Účinnost Eta 1/1 | 73.8 % |
| Účinnost Eta 3/4 | 79.0-76.5 % |
| Účinnost Eta 1/2 | 75.5-71.5 % |
| Počet pólů | 2 |
| Pokrytí IP | 55 Prach/odstřikování |
| Izolace | F |
| Sériové číslo motoru | 85805102 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimální účinnosti MEI ≥ | 0.70 |
| Čistá hmotnost | 22,9 kg |
| Hrubá hmotnost | 25,5 kg |
| Přepravní množství | 0.054 m³ |
| Q max maximálny prietok | 4.5 m3/hod |
| Napětí | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 13.5 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 90 °C |
| Max. proud motoru | 1.74/1.00 A |
