CR 3-5 A-A-A-E-HQQE / 96509508
4.4 m3/hod
32.3 m
0.37 kW
CR 3-5 A-A-A-E-HQQE / 96509508
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné díly
CR 3-2 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516649
Přehled
Vertikální in-line odstředivé čerpadlo, určené k instalaci do potrubí nebo na základ. Čerpadlo není samonasávací.
Tento model je vybaven 3fázovým střídavým motorem a je ideální pro aplikace vyžadující spolehlivé čerpání vody.
Funkce a vlastnosti
- Materiál oběžných kol a těles článků: nerezová ocel EN 1.4301
- Materiál hlavy a patky čerpadla: litina
- Těsnění čerpadla dimenzované podle normy EN 12756
- Motor připojený k čerpadlu dělenou litinovou spojkou
- Připojení k potrubí pomocí přírub DIN/ANSI/JIS
Motor je standardní typ IEC 71A o výkonu 0,37 kW a frekvenci 50 Hz, vysoká účinnost IE3.
Technické parametry
| Jmenovité otáčky čerpadla | 2873 ot/min |
|---|---|
| Jmenovitý průtok | 3 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška | 9.6 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Těsnění | HQQE |
| Schválení | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Křivka tolerančního pásma | ISO9906:2012 3B |
| Maximální provozní tlak | 25 bar |
| Maximální tlak při teplotě | 25 bar / 120 °C |
| Maximální tlak při teplotě | 25 bar / -20 °C |
| Velikost připojení Sac. Strana | DN 25/32, 1 1/4 palce |
| Velikost výtlačného připojení | DN 25/32, 1 1/4 palce |
| Příkon (P2) | 0,37 kW |
| Frekvence (f) | 50 Hz |
| Napětí (U) | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Jmenovitý elektrický proud | 1.74/1.00 A |
| Rozběhový elektrický proud | 490-530 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| Otáčky (n) | 2850-2880 ot/min |
| Třída účinnosti IE | IE3 |
| Index minimální účinnosti (MEI) | ≥ 0.70 |
| Ochrana proti vniknutí (IP) | IP55 Prach/stříkající voda |
| Izolace | F |
| Čistá hmotnost | 22,9 kg |
| Hrubá hmotnost | 25,5 kg |
| Přepravní množství | 0.054 m³ |
Použité materiály
- Základna: litina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B)
- Oběžné kolo: nerezová ocel (EN 1.4301, AISI 304)
- Ložiska: LOŽISKA: SIC
- Příruba motoru: FT85
Instalace:
- Maximální teplota okolí: 60 °C
- Maximální provozní tlak: 25 bar
- Připojení: DIN / ANSI / JIS
- Velikost sací a výtlačné přípojky: DN 25/32 (1 1/4 palce)
| Q max maximálny prietok | 4.4 m3/hod |
| Napětí | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 32.3 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 120 °C |
| Max. proud motoru | 1.74/1.00 A |
