CR 3-5 A-A-A-V-HQQV / 96516609
4.4 m3/hod
32.3 m
0.37 kW
CR 3-5 A-A-A-V-HQQV / 96516609
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné díly
CR 3-5 A-A-A-V-HQQV / 96516609
Přehled výrobků
Vertikální odstředivé čerpadlo v řadovém provedení, pro instalaci do potrubí nebo na základ. Čerpadlo není samonasávací.
Charakteristika a vlastnosti
- Materiál oběžných kol a těles článků: nerezová ocel, EN 1.4301.
- Materiál hlavy a paty čerpadla: litina
- Těsnění čerpadla je dimenzováno podle normy EN 12756.
- Motor je k čerpadlu připojen dělenou litinovou spojkou.
- Připojení k potrubí pomocí oválných/Rp přírub
- Motor je třífázový střídavý motor
Technické parametry
| Řídicí jednotky | Frekvenční měnič: žádný |
|---|---|
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teploty kapaliny | -20 .. 90 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998,2 kg/m³ |
| Jmenovitá rychlost čerpání | 2873 otáček za minutu |
| Jmenovitý průtok | 3 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška | 23.4 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Uspořádání hřídele těsnění | Jednoduché |
| Těsnění | HQQV |
| Hřídelové těsnění | HQQV |
| Schválení | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS |
| Toler. pásmo křivky | ISO9906:2012 3B |
| Základna | Litina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B) |
| Oběžné kolo | Nerezová ocel (EN 1.4301, AISI 304) |
| Ložiska | SIC |
| Maximální provozní tlak | 16 bar |
| Maximální tlak při dané teplotě | 16 bar / 90 °C, 16 bar / -20 °C |
| Typ připojení | Oválný / Rp |
| Velikost sáčku. Hrdlo | 1 palec |
| Velikost výtoku Velikost hrdla | 1 palec |
| PN pro připojení potrubí | PN 16 |
| Příruba motoru | FT85 |
| Standardní motor | IEC |
| Typ motoru | 71A |
| P2 | 0,37 kW |
| Příkon (P2) požadovaný čerpadlem | 0,37 kW |
| f (frekvence) | 50 Hz |
| U (napětí) | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Jmenovitý elektrický proud | 1.74/1.00 A |
| Rozběhový elektrický proud | 490-530 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| n (ot./min.) | 2850-2880 ot/min |
| Třída účinnosti IE | IE3 |
| Eta 1/1 (účinnost) | 73.8 % |
| Eta 3/4 (účinnost) | 79.0-76.5 % |
| Eta 1/2 (účinnost) | 75.5-71.5 % |
| Počet pólů | 2 |
| Pokrytí IP | 55 Prach/odstřikování |
| Izolace | F |
| Sériové číslo motoru | 85805102 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimální účinnosti, MEI ≥ | 0.70 |
| Čistá hmotnost | 19,4 kg |
| Hrubá hmotnost | 22 kg |
| Přepravní množství | 0.054 m³ |
| Maximální teplota okolí (instalace) | 60 °C |
| Q max maximálny prietok | 4.4 m3/hod |
| Napětí | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 32.3 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 90 °C |
| Max. proud motoru | 1.74/1.00 A |
| Název | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Grundfos Sada Mechanicka Upchávka HQQV CR(I/N) 1-5 / 96455087
|
|
Sada náhradních dílů Grundfos opotřebitelné díly CR 1/3 - do 9 stupňů / 96455095
|
Zobraziť viac
