CR 1-2 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516260
1.8 m3/hod
12.1 m
0.37 kW
CR 1-2 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516260
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
CR 1-2 A-FGJ-A-E-HQQE /96516239
Přehled produktů
CR 1-2 A-FGJ-A-V-HQQV
Vertikální odstředivé čerpadlo v in-line provedení, pro instalaci do potrubí nebo na základ. Čerpadlo není samonasávací.
Funkce a vlastnosti
- Materiál oběžných kol a těles článků: Nerezová ocel, EN 1.4301.
- Materiál hlavy a patní části čerpadla je litina.
- Těsnění čerpadla je dimenzováno podle normy EN 12756.
- Motor je k čerpadlu připojen dělenou litinovou spojkou.
- Připojení k potrubí DIN / ANSI / JIS pomocí přírub.
Motor je třífázový střídavý motor.
Technické parametry
| Řídicí jednotky | Žádné |
|---|---|
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teploty kapaliny | -20 .. 90 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998,2 kg/m³ |
| Jmenovitá rychlost čerpání | 2873 otáček za minutu |
| Jmenovitý průtok | 1,8 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška | 9.8 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Uspořádání hřídele Těsnění | Jednoduché |
| Těsnění | HQQV |
| Hřídelové těsnění | HQQV |
| Schválení | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS |
| Toler. pásmo křivky | ISO9906:2012 3B |
| Základna | Litina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B) |
| Oběžné kolo | Nerezová ocel (EN 1.4301, AISI 304) |
| Ložiska | SIC |
| Instalace - teplota okolí max. | 60 °C |
| Maximální provozní tlak | 25 bar |
| Maximální tlak při dané teplotě | 25 bar / 90 °C, 25 bar / -20 °C |
| Typ připojení | DIN / ANSI / JIS |
| Velikost připojení na straně sání | DN 25/32 (1 1/4 palce) |
| Velikost připojení na výtlaku | DN 25/32 (1 1/4 palce) |
| PN pro připojení potrubí | PN 25 |
| Přívod | 250 lb |
| Příruba motoru | FT85 |
| Elektrické údaje - standardní motor | IEC |
| Typ motoru | 71A |
| P2 | 0,37 kW |
| Příkon (P2) požadovaný čerpadlem | 0,37 kW |
| Frekvence (f) | 50 Hz |
| Napětí (U) | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Jmenovitý elektrický proud | 1.74/1.00 A |
| Rozběhový elektrický proud | 490-530 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| Otáčky (n) | 2850-2880 ot/min |
| Třída účinnosti IE | IE3 |
| Účinnost Eta 1/1 | 73.8 % |
| Účinnost Eta 3/4 | 79.0-76.5 % |
| Účinnost Eta 1/2 | 75.5-71.5 % |
| Počet pólů | 2 |
| Pokrytí IP | 55 Prach/odstřikování |
| Izolace | F |
| Sériové číslo motoru | 85805102 |
| Ostatní - Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimální účinnosti, MEI ≥ | 0.70 |
| Čistá hmotnost | 22,9 kg |
| Hrubá hmotnost | 25,5 kg |
| Přepravní množství | 0.054 m³ |
| Q max maximálny prietok | 1.8 m3/hod |
| Napětí | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 12.1 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 90 °C |
| Max. proud motoru | 1.74/1.00 A |
