CR 1-3 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516261
m3/hod
19.2 m
0.37 kW
CR 1-3 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516261
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Příslušenství
Popis
Parametre
Náhradné díly
CR 1-3 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516261
CR 1-3 A-FGJ-A-V-HQQV
Vertikální in-line odstředivé čerpadlo, určené k instalaci do potrubí nebo na základ. Čerpadlo není samonasávací, což znamená, že pro správnou funkci vyžaduje předběžné naplnění kapalinou.
Funkce a vlastnosti
- Materiál oběžných kol a těles článků: nerezová ocel EN 1.4301
- Materiál hlavy a patky čerpadla: litina
- Těsnění čerpadla dimenzované podle normy EN 12756
- Motor spojený s čerpadlem dělenou litinovou spojkou pro spolehlivý přenos výkonu
- Připojení k potrubí pomocí přírub DIN/ANSI/JIS
- Motor je třífázový střídavý motor
Technické parametry
| Řídicí jednotky | Frekvenční měnič: žádný |
|---|---|
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teploty kapaliny | -20 °C až 90 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998,2 kg/m³ |
| Jmenovité otáčky čerpadla | 2873 otáček za minutu |
| Jmenovitý průtok | 1,8 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška | 15.6 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Těsnění | HQQV (jednohřídelové těsnění) |
| Schválení | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS |
| Toleranční pásma křivek | ISO9906:2012 3B |
| Základna | Litina EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B |
| Oběžné kolo | Nerezová ocel EN 1.4301 (AISI 304) |
| Ložiska | SIC |
| Maximální teplota okolí | 60 °C |
| Maximální provozní tlak | 25 bar (25 bar / 90 °C, 25 bar / -20 °C) |
| Typ připojení | DIN / ANSI / JIS |
| Velikost připojení (sací a výtlačná strana) | DN 25/32 (1 1/4 palce) |
| PN pro připojení potrubí | PN 25 |
| Vstupní příruba motoru | FT85 |
| Elektrické údaje |
|
| Indikátory a další |
|
| Q max maximálny prietok | m3/hod |
| Napětí | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 19.2 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 90 °C |
| Max. proud motoru | 1.74/1.00 A |
| Název | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Grundfos Sada Mechanicka Upchávka HQQV CR(I/N) 1-5 / 96455087
|
|
Sada náhradních dílů Grundfos opotřebitelné díly CR 1/3 - do 9 stupňů / 96455095
|
Zobraziť viac
