CR 1-4 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516262
2.4 m3/hod
25.4 m
0.37 kW
CR 1-4 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516262
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné díly
CR 1-4 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516241
Přehled výrobků
Vertikální in-line odstředivé čerpadlo, určené k instalaci přímo do potrubí nebo na základ. Čerpadlo není samonasávací, takže je vhodným řešením pro gravitační nebo tlakově připojené sací aplikace.
Funkce a vlastnosti
- Oběžná kola a tělesa článků z nerezové oceli EN 1.4301 pro vynikající odolnost proti korozi.
- Hlava a pata čerpadla z litiny, které kombinují pevnost a spolehlivost.
- Těsnění čerpadla dimenzované podle normy EN 12756 zajišťuje bezpečné utěsnění a minimalizuje netěsnosti.
- Motor je s čerpadlem spojen dělenou litinovou spojkou zajišťující snadnou údržbu.
- Připojení k potrubí DIN, ANSI nebo JIS pomocí přírub pro maximální kompatibilitu.
- Třífázový střídavý motor zajišťuje spolehlivý a stabilní výkon.
Technické parametry
| Řídicí jednotky | Bez frekvenčního měniče |
|---|---|
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teploty kapaliny | -20 až 120 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota kapaliny | 998,2 kg/m³ |
| Jmenovité otáčky čerpadla | 2873 otáček za minutu |
| Jmenovitý průtok | 1,8 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška | 20.3 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Těsnění | HQQE, jednohřídelové těsnění |
| Schválení | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Toleranční pásmo křivky | ISO9906:2012 3B |
| Základna | Litina EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B |
| Oběžné kolo | Nerezová ocel EN 1.4301 (AISI 304) |
| Ložiska | SIC |
| Maximální provozní tlak | 25 bar |
| Maximální tlak při dané teplotě | 25 bar při 120 °C a -20 °C |
| Okolní teplota (max.) | 60 °C |
| Typ připojení | Příruby DIN / ANSI / JIS |
| Velikost připojení (sání / výtlak) | DN 25/32 (1 1/4 palce) |
| PN pro připojení potrubí | PN 25 |
| Příruba motoru | FT85 |
| Elektrické údaje | |
| Standardní motor | IEC |
| Typ motoru | 71A |
| P2 (výkon motoru) | 0,37 kW |
| Výkon potřebný pro čerpadlo | 0,37 kW |
| Frekvence | 50 Hz |
| Napětí | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Jmenovitý elektrický proud | 1.74/1.00 A |
| Rozběhový elektrický proud | 490-530 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| Otáčky (n) | 2850-2880 ot/min |
| Třída účinnosti IE | IE3 |
| Izolace | F |
| Čistá hmotnost | 23,5 kg |
| Hrubá hmotnost | 26,1 kg |
| Přepravní množství | 0.054 m³ |
| Index minimální účinnosti (MEI) | ≥ 0.70 |
| Umístění svorkovnice | 6 |
| Q max maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napětí | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 25.4 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 120 °C |
| Max. proud motoru | 1.74/1.00 A |
| Název | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Grundfos Sada Mechanicka Upchávka HQQV CR(I/N) 1-5 / 96455087
|
|
Sada náhradních dílů Grundfos opotřebitelné díly CR 1/3 - do 9 stupňů / 96455095
|
Zobraziť viac
