CR 1-6 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516243
2.4 m3/hod
43.7 m
0.37 kW
CR 1-6 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516243
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné díly
CR 1-7 A-A-A-E-HQQE / 96516176
Přehled výrobků
Vertikální in-line odstředivé čerpadlo určené pro přímou montáž do potrubí nebo na základnu. Čerpadlo není samonasávací, takže je vhodné pro aplikace s předem nalitou kapalinou.
Funkce a vlastnosti
- Materiál oběžných kol a těles článků: nerezová ocel EN 1.4301 zajišťující vysokou odolnost proti korozi.
- Litinová hlava a patka čerpadla zaručují pevnost a dlouhou životnost.
- Těsnění čerpadla je dimenzováno podle normy EN 12756 pro spolehlivou těsnost.
- Motor a čerpadlo jsou spojeny dělenou litinovou spojkou pro snadnou instalaci a údržbu.
- Připojení k potrubí pomocí oválných/Rp přírub umožňuje bezpečné a spolehlivé připojení.
- Motor je třífázový střídavý motor o jmenovitém výkonu 0,37 kW a přibližně 2873 ot/min.
Technické parametry
| Jmenovitý průtok | 1,8 m³/h |
|---|---|
| Jmenovitá dopravní výška | 33.6 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Typ těsnění | Ucpávka jednoho hřídele HQQE |
| Provozní rozsah teploty kapaliny | -20 °C až 120 °C |
| Maximální provozní tlak | 16 bar |
| Velikost sacího a výtlačného hrdla | 1 palec |
| Připojení | Oválný / Rp, PN 16 |
| Jmenovitý výkon motoru (P2) | 0,37 kW |
| Napájení | 3 x 220-240D / 380-415Y V, 50 Hz |
| Jmenovitý elektrický proud | 1.74/1.00 A |
| Třída účinnosti motoru | IE3 |
| Rozběhový proud motoru | 490-530 % |
| Kryt motoru | IP 55 Prach/odstřikování |
| Izolace motoru | Třída F |
| Hmotnost netto/brutto | 20,1 kg / 22,9 kg |
| Rozměry pro přepravu | Objem 0,063 m³ |
| Schválení a certifikáty | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Standardní toleranční pásmo křivky | ISO9906:2012 3B |
Použité materiály
- Odolná litinová základna EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B.
- Oběžné kolo z nerezové oceli EN 1.4301, AISI 304.
- Ložiska z materiálu SIC pro vysokou pevnost a trvanlivost.
- Díly motoru vyrobené podle norem IEC s vysokou kvalitou zpracování.
Instalace
- Maximální teplota okolí pro instalaci je 60 °C.
- Čerpadlo se instaluje v horizontální nebo vertikální poloze podle instalačního schématu s připojením Oval/Rp.
- Pro bezpečný a spolehlivý provoz zajistěte správné připojení a upevnění v potrubním systému.
| Q max maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napětí | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 43.7 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 120 °C |
| Max. proud motoru | 1.74/1.00 A |
