CR 1-10 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516246
2.4 m3/hod
62 m
0.55 kW
CR 1-10 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516246
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
CR 1-10 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516246
Přehled
Vertikální řadové odstředivé čerpadlo určené k přímé montáži do potrubí nebo na základnu. Čerpadlo není samonasávací, je vhodné pro širokou škálu aplikací vyžadujících spolehlivý průtok kapaliny.
Funkce a vlastnosti
- Oběžná kola a tělesa článků z nerezové oceli EN 1.4301 pro vysokou odolnost proti korozi.
- Hlava a pata čerpadla z litiny pro konstrukční pevnost a stabilitu
- Těsnění čerpadla navržené podle normy EN 12756 pro spolehlivou těsnost
- Motor spojený s čerpadlem dělenou litinovou spojkou pro snadnou údržbu
- Připojení k potrubí pomocí přírub DIN/ANSI/JIS pro univerzální použití
- Třífázový střídavý motor s vysokou spolehlivostí a účinností
Technické parametry
| Jmenovité otáčky čerpadla | 2856 otáček za minutu |
|---|---|
| Jmenovitý průtok | 1,8 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška | 47.1 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Těsnění | HQQE |
| Schválení | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Křivka tolerančního pásma | ISO 9906:2012 3B |
| Norma pro motory | IEC |
| Typ motoru | 71B |
| Výkon (P2) | 0,55 kW |
| Frekvence | 50 Hz |
| Napětí | 3 x 220-240D / 380-415Y V |
| Jmenovitý elektrický proud | 2.50/1.44 A |
| Rozběhový elektrický proud | 580-620 % |
| Cos phi | 0.80 - 0.70 |
| Počet pólů | 2 |
| Pokrytí IP | 55 Prach/stříkající voda |
| Izolace | F |
| Účinnost IE | IE3 |
| Minimální index účinnosti MEI≥ | 0.70 |
| Čistá hmotnost | 25,5 kg |
| Hrubá hmotnost | 28,2 kg |
| Přepravní množství | 0.063 m³ |
Použité materiály
- Základní litina EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B
- Oběžné kolo z nerezové oceli EN 1.4301 (AISI 304)
- Ložiska: LOŽISKA: SIC
Instalace
- Maximální teplota okolí: 60 °C
- Maximální provozní tlak: 25 bar
- Maximální provozní tlak při 120 °C: 25 bar
- Maximální tlak při -20 °C: 25 bar
- Velikost připojení na sací straně: DN 25/32 (1 1/4 palce)
- Velikost připojení na výtlaku: DN 25/32 (1 1/4 palce)
- Typ připojení: příruby DIN/ANSI/JIS
- Příruba motoru: FT85
| Q max maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napětí | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 62 m |
| P max Maximálny príkon | 0.55 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 120 °C |
| Max. proud motoru | 2.50/1.44 A |
