CR 3-8 A-A-A-V-HQQV / 96516612
4.4 m3/hod
52.8 m
0.75 kW
CR 3-8 A-A-A-V-HQQV / 96516612
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné díly
CR 3-8 A-A-A-V-HQQV / 96516612
Přehled výrobků
Vertikální in-line odstředivé čerpadlo, určené k instalaci do potrubí nebo na základ. Čerpadlo není samonasávací, je vybaveno 3fázovým střídavým motorem a je ideální pro aplikace přečerpávání vody.
Funkce a vlastnosti
- Materiál oběžných kol a těles článků: nerezová ocel EN 1.4301
- Materiál hlavy a patky čerpadla: litina
- Těsnění čerpadla dimenzované podle normy EN 12756
- Motor připojený k čerpadlu dělenou litinovou spojkou
- Připojení k potrubí pomocí oválných/Rp přírub
- Orientace: svislá
- Poloha svorkovnice: 6
- Není vybaveno frekvenčním měničem
Motor je třífázový střídavý typ 80A o výkonu 0,75 kW, frekvenci 50 Hz a napětí 3 x 220-240D/380-415Y V.
Schválení CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS.
Technické parametry
| Jmenovité otáčky čerpadla | 2864 ot/min |
|---|---|
| Jmenovitý průtok | 3 m³/h |
| Jmenovitá dopravní výška | 38.3 m |
| Orientace čerpadla | Vertikální |
| Těsnění | HQQV (jednohřídelové těsnění) |
| Maximální provozní tlak | 16 bar |
| Maximální tlak při dané teplotě | 16 bar / 90 °C, 16 bar / -20 °C |
| Rozsah teplot kapaliny | -20 °C až 90 °C |
| Velikost sacího hrdla | 1 palec |
| Velikost výtlačného hrdla | 1 palec |
| Příruba motoru | FT100 |
| Čerpací kapalina | Voda |
| Třída účinnosti IE | IE3 |
| Čistá hmotnost | 23 kg |
| Hrubá hmotnost | 25,7 kg |
| Přepravní množství | 0.063 m³ |
| Index minimální účinnosti MEI | 0.70 |
| Pokrytí IP | IP55 Prach/stříkající voda |
| Izolace | F |
| Počet pólů | 2 |
| Cos phi | 0.81-0.71 |
| Rozběhový elektrický proud | 580-620 % |
| Jmenovitý elektrický proud | 3.30/1.90 A |
Použité materiály
- Základna: litina EN 1561 EN-GJL-200 / ASTM A48-25B
- Oběžné kolo: nerezová ocel EN 1.4301 (AISI 304)
- Ložiska: LOŽISKA: SIC
Instalace
Maximální teplota okolí pro instalaci: 60 °C.
Maximální provozní tlak je 16 barů, při provozu od -20 °C do 90 °C teploty čerpaného média.
Typ připojení.
| Q max maximálny prietok | 4.4 m3/hod |
| Napětí | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 52.8 m |
| P max Maximálny príkon | 0.75 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 90 °C |
| Max. proud motoru | 3.30/1.90 A |
| Název | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Grundfos Sada Mechanicka Upchávka HQQV CR(I/N) 1-5 / 96455087
|
|
Sada náhradních dílů Grundfos opotřebitelné díly CR 1/3 - do 9 stupňů / 96455095
|
Zobraziť viac
