MAGNA1 25-100 / 99221214
Přehled produktů
Grundfos MAGNA1 25-100 je jednoduché řešení pro spolehlivé a energeticky účinné oběhové čerpadlo, které splňuje předpisy EuP 2015. Tento model nabízí intuitivní ovládání a bezúdržbovou konstrukci, ideální pro základní aplikace s požadavkem na jednoduché monitorování a řízení systému.
Díky integrovanému ovládacímu panelu a kompatibilitě s aplikací Grundfos GO Remote umožňuje model MAGNA1 pohodlnou vzdálenou správu a monitorování zařízení. Čerpadlo je vhodné jako hlavní čerpadlo pro topné i chladicí systémy, včetně:
- směšovací okruhy
- topných ploch
- klimatizačních ploch
- systémy se zemním tepelným čerpadlem
- malé chladicí aplikace
Čerpadlo je vybaveno motorem s permanentními magnety, který je ve srovnání s běžnými asynchronními motory účinnější, a integrovaným frekvenčním měničem pro regulaci otáček.
Technické parametry
| Název výrobku | MAGNA1 25-100 |
|---|---|
| Obj. č. | 99221214 |
| Číslo EAN | 5712608941870 |
| Cena | 1169 EUR |
| Max. Výtlačná výška | 100 dm |
| Třída TF | 110 |
| Schválení | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 40 °C |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Typ připojení | G |
| Velikost připojení | 1 1/2 palce |
| PN pro připojení potrubí | PN 10 |
| Připojení k přípojce | 180 mm |
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teplot kapaliny | -10 .. 110 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 60 °C |
| Hustota | 983,2 kg/m³ |
| P1 max. | 176 W |
| P1 min. | 9 W |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Minimální spotřeba proudu | 0.09 A |
| I MAX | 1.42 A |
| Rychlost (n) | 4507 otáček za minutu |
| Pokrytí IP | X4D |
| Izolace | F |
| Energie (EEI) | 0.20 |
| Čistá hmotnost | 4,41 kg |
| Hrubá hmotnost | 5 kg |
| Přepravní množství | 0.013 m³ |
| Země původu | Německo (DE) |
| Číslo sazebního zařazení | 84137030 |
| Environmentální schválení | CN ROHS, WEEE |
Použité materiály
- Těleso čerpadla: šedá litina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-200B)
- Oběžné kolo: kompozitní materiál
- Rotor je vyztužen uhlíkovými vlákny, ložisková deska a pouzdro rotoru jsou z nerezové oceli, pouzdro statoru je hliníkové, elektronika je chlazena vzduchem.
Instalace
Čerpadlo MAGNA1 je vhodné pro instalaci v prostředí od 0 °C do 40 °C s maximálním provozním tlakem do 10 barů. Připojení má závit G o velikosti 1 1/2 palce a normu PN 10. Pro správnou instalaci se doporučuje dodržet vzdálenost připojení 180 mm.
| Q max maximálny prietok | 9 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 10 m |
| P max Maximálny príkon | 176 W |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 110 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Max. proud motoru | 1,42 A |
