MAGNA1 25-60 / 99221217
Přehled a popis produktu
Oběhové čerpadlo Grundfos MAGNA1 je jednoduchou a účinnou volbou pro spolehlivý výkon. Díky vysoké energetické účinnosti splňuje předpisy EuP 2015 a zajišťuje tak výrazné úspory energie. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a bezúdržbovému provedení je čerpadlo MAGNA1 ideálním čerpadlem pro základní potřeby v aplikacích, kde je vyžadováno základní řízení a monitorování systému.
Toto čerpadlo nabízí snadnou instalaci, základní ovládání a monitorování. Díky konstrukci s plechovým rotorem je bezúdržbové. MAGNA1 umožňuje monitorování prostřednictvím výstupu poruchového relé, dálkové ovládání prostřednictvím digitálního vstupu start/stop a bezdrátovou komunikaci s aplikací Grundfos GO Remote. Může pracovat jako hlavní čerpadlo v aplikacích vytápění a chlazení, včetně:
- směšovacích okruzích
- topných plochách
- klimatizačních ploch
- systémy tepelných čerpadel se zdrojem tepla v zemi
- malé chladicí aplikace
MAGNA1 je jednofázové čerpadlo s integrovaným regulátorem a ovládacím panelem v ovládací skříňce. Těleso čerpadla je k dispozici jak z šedé litiny, tak z nerezové oceli. Kompozitní rotor je vyztužený uhlíkem, ložisková deska a kryt rotoru jsou z nerezové oceli a pouzdro statoru je hliníkové. Výkonová elektronika je chlazena vzduchem.
Čerpadlo je vybaveno 4pólovým synchronním motorem s permanentními magnety (PM motor), který má vyšší účinnost než běžné asynchronní motory. Otáčky jsou řízeny podle potřeby integrovaným frekvenčním měničem.
Technické parametry
| Název výrobku | MAGNA1 25-60 |
|---|---|
| Obj. č. | 99221217 |
| Číslo EAN | 5712608941900 |
| Cena | 929 EUR |
| Max. Výtlačná výška | 60 dm |
| Třída TF | 110 |
| Schválení | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 40 °C |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Typ připojení | G |
| Velikost připojení | 1 1/2 palce |
| PN pro připojení potrubí | PN 10 |
| Připojení k přípojce | 180 mm |
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teplot kapaliny | -10 .. 110 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 60 °C |
| Hustota | 983,2 kg/m³ |
| P1 max. | 92 W |
| P1 min. | 9 W |
| f | 50/60 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Minimální spotřeba proudu | 0.09 A |
| I MAX | 0.74 A |
| n (otáčky) | 3521 otáček za minutu |
| Pokrytí IP | X4D |
| Izolace | F |
| Energie (EEI) | 0.20 |
| Čistá hmotnost | 4,41 kg |
| Hrubá hmotnost | 5,04 kg |
| Přepravní množství | 0.013 m³ |
| Finsko | 4615250 |
| Země původu | Německo (DE) |
| Číslo sazebního zařazení | 84137030 |
| Environmentální schválení | CN ROHS, WEEE |
Použité materiály
- Těleso čerpadla
- Šedá litina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-200B)
- Oběžné kolo
- Kompozitní materiál
| Q max maximálny prietok | 7 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 6 m |
| P max Maximálny príkon | 92 W |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 110 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Max. proud motoru | 0,74 A |
