MAGNA1 32-100 / 99221236
Přehled produktů
Oběhové čerpadlo Grundfos MAGNA1 je jednoduchou volbou pro spolehlivý výkon. Díky své vysoké energetické účinnosti splňuje normy EuP 2015, což zajišťuje výrazné úspory energie. Intuitivní uživatelské rozhraní a bezúdržbová konstrukce činí z čerpadla MAGNA1 ideální oběhové čerpadlo pro základní výkonové potřeby v aplikacích, kde je vyžadováno jednoduché řízení a monitorování systému.
Nastavení, základní ovládání a monitorování je u této řady čerpadel velmi snadné. Čerpadlo je bezúdržbové díky vnitřní konstrukci rotoru. MAGNA1 umožňuje monitorování prostřednictvím výstupu poruchového relé. Dálkové ovládání spuštění/zastavení je možné prostřednictvím digitálního vstupu. Čerpadlo komunikuje bezdrátově s aplikací Grundfos GO Remote. MAGNA1 může pracovat jako hlavní čerpadlo pro aplikace vytápění i chlazení, včetně:
- směšovací smyčky
- topné plochy
- klimatizačních ploch
- systémy tepelných čerpadel se zdrojem tepla v zemi
- malé chladicí aplikace
MAGNA1 je jednofázové čerpadlo s integrovaným regulátorem a ovládacím panelem ve skříni. Těleso čerpadla je k dispozici v provedení z litiny nebo nerezové oceli. Kompozitní komora rotoru je vyztužená uhlíkovými vlákny, ložisková deska a kryt rotoru jsou z nerezové oceli a pouzdro statoru je hliníkové. Elektronika je chlazena vzduchem.
Čerpadlo má čtyřpólový synchronní motor s permanentními magnety (PM motor) s vyšší účinností než tradiční asynchronní motor. Otáčky čerpadla jsou řízeny integrovaným frekvenčním měničem.
Technické parametry
| Název výrobku | MAGNA1 32-100 |
|---|---|
| Obj. č. | 99221236 |
| Číslo EAN | 5712608942099 |
| Cena | 1286 EUR |
| Max. Výška posunutí | 100 dm |
| Třída TF | 110 |
| Certifikáty | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 40 °C |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Typ připojení | G |
| Velikost připojení | 2 palce |
| PN pro připojení potrubí | PN 10 |
| Připojení k potrubní přípojce | 180 mm |
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teplot kapaliny | -10 .. 110 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 60 °C |
| Hustota | 983,2 kg/m³ |
| P1 max. | 175 W |
| P1 min. | 8 W |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Minimální spotřeba proudu | 0.08 A |
| I MAX | 1.41 A |
| Rychlost (n) | 4534 otáček za minutu |
| Pokrytí IP | X4D |
| Izolace | F |
| Energie (EEI) | 0.20 |
| Čistá hmotnost | 4,63 kg |
| Hrubá hmotnost | 5,18 kg |
| Přepravní množství | 0.013 m³ |
| Finsko | 4615307 |
| Země původu | Německo (DE) |
| Celní zařazení č. | 84137030 |
| Environmentální schválení | CN ROHS, WEEE |
Použité materiály
- Těleso čerpadla: šedá litina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-200B)
- Oběžné kolo: kompozitní materiál
Instalace
- Rozsah okolní teploty: 0 .. 40 °C
- Maximální provozní tlak: 10 bar
- Typ připojení: G
- Velikost připojení: 2 palce
- PN pro připojení potrubí: PN 10
- Připojení k přípojce: 180 mm
| Q max maximálny prietok | 10 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 10 m |
| P max Maximálny príkon | 175 W |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 110 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Max. proud motoru | 1.41 A |
