MAGNA1 32-100 F / 99221237
10 m3/hod
10 m
175 W
Popis
Parametre
MAGNA1 32-100 F / 99221237
Přehled
Grundfos MAGNA1 32-100 F je jednoduché a účinné oběhové čerpadlo, ideální pro základní potřeby v oblasti vytápění a chlazení. Vysoká energetická účinnost zajišťuje soulad s předpisy EuP 2015 a umožňuje významné úspory energie. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a bezúdržbovému provedení je MAGNA1 spolehlivým a úsporným systémovým řešením cirkulace.
Čerpadlo zvládá jednoduchou instalaci, základní ovládání a monitorování. Díky bezúdržbovému provedení s kanálovou konstrukcí rotoru je provoz bezproblémový. Možnost monitorování pomocí výstupu poruchového relé a dálkové ovládání spuštění a zastavení činí z čerpadla MAGNA1 moderní řešení. Bezdrátová komunikace s chytrou aplikací Grundfos GO Remote zvyšuje uživatelský komfort.
Funkce a vlastnosti
- Tichý a úsporný 4pólový synchronní motor s permanentními magnety (PM motor).
- Integrovaný frekvenční měnič pro plynulou regulaci otáček
- Bezúdržbové provedení díky kanálovému rotoru
- Možnost monitorování prostřednictvím poruchového relé
- Dálkové ovládání spuštění a zastavení čerpadla
- Bezdrátová komunikace s aplikací Grundfos GO Remote
- K dispozici s litinovým nebo nerezovým krytem
- Použití jako hlavní čerpadlo v aplikacích vytápění a chlazení, včetně směšovacích okruhů, topných ploch, klimatizačních ploch, systémů tepelných čerpadel a malých chladicích zařízení
Instalace
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 40 °C |
|---|---|
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Typ připojení | DIN |
| Velikost připojení | DN 32 |
| PN pro připojení potrubí | PN 6/10 |
| Připojení k potrubní přípojce | 220 mm |
Technické parametry
| Název výrobku | MAGNA1 32-100 F |
|---|---|
| Objednací číslo | 99221237 |
| Číslo EAN | 5712608942105 |
| Cena | 1498 EUR |
| Max. Výtlačná výška | 100 dm |
| Třída TF | 110 |
| Schválení | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
Použité materiály
| Těleso čerpadla | Šedá litina (EN 1561 EN-GJL-200 / ASTM A48-200B) |
|---|---|
| Oběžné kolo | Kompozitní |
| Rotor může | Kompozit vyztužený uhlíkovými vlákny |
| Ložisková deska a plášť rotoru | Nerezová ocel |
| Skříň statoru | Hliník |
| Elektronika | Vzduchem chlazená |
Kapalinou
| Čerpaná kapalina | Voda |
|---|---|
| Rozsah teplot kapaliny | -10 .. 110 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 60 °C |
| Hustota | 983,2 kg/m³ |
Elektrické údaje
| P1 max. | 175 W |
|---|---|
| P1 min. | 8 W |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Minimální spotřeba proudu | 0.08 A |
| Maximální proud (I MAX) | 1.41 A |
| Rychlost (n) | 4534 otáček za minutu |
| Pokrytí IP | X4D |
| Izolace | F |
Další údaje
| Energie (EEI) | 0.20 |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 7,44 kg |
| Hrubá hmotnost | 8,2 kg |
| Přepravní množství | 0.016 m³ |
| Finsko | 4615308 |
| Země původu | Německo (DE) |
| Celní zařazení č. | 84137030 |
| Environmentální schválení | CN ROHS, WEEE |
| Q max maximálny prietok | 10 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 10 m |
| P max Maximálny príkon | 175 W |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 110 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Max. proud motoru | 1.41 A |
