MAGNA1 32-60 / 99221234
Přehled
Grundfos MAGNA1 32-60 je jednoduché a spolehlivé oběhové čerpadlo, které splňuje vysoké požadavky na energetickou účinnost podle předpisů EuP 2015, což zajišťuje výrazné úspory energie.
Jeho intuitivní uživatelské rozhraní a bezúdržbová konstrukce z něj činí ideální volbu pro základní energetické potřeby v aplikacích, kde je vyžadováno základní řízení a monitorování systému.
Čerpadlo umožňuje snadné nastavení, základní ovládání a monitorování včetně monitorování prostřednictvím výstupu poruchového relé a dálkového digitálního ovládání spuštění a zastavení. Komunikuje bezdrátově s aplikací Grundfos GO Remote. MAGNA1 může pracovat jako hlavní čerpadlo v aplikacích vytápění a chlazení, včetně:
- směšovací smyčky
- topných ploch
- klimatizačních ploch
- systémy tepelných čerpadel země-voda
- menší chladicí aplikace
MAGNA1 je jednofázové čerpadlo s integrovaným ovládacím panelem v ovládací skříňce. Těleso čerpadla je k dispozici z šedé litiny nebo nerezové oceli. Rotor je vyztužen uhlíkovými vlákny, ložisková deska a kryt rotoru jsou z nerezové oceli a stator je hliníkový. Elektronika je chlazena vzduchem.
Čerpadlo používá 4pólový synchronní motor s permanentními magnety s vyšší účinností než běžné asynchronní motory. Otáčky čerpadla jsou řízeny integrovaným frekvenčním měničem.
Technické parametry
| Název výrobku | MAGNA1 32-60 |
|---|---|
| Objednací číslo | 99221234 |
| Číslo EAN | 5712608942075 |
| Cena | EUR 1123 |
| Max. Výška posunutí | 60 dm |
| Třída TF | 110 |
| Schválení | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 40 °C |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Typ připojení | G |
| Velikost připojení | 2 palce |
| PN pro připojení potrubí | PN 10 |
| Připojení k přípojce | 180 mm |
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teplot kapaliny | -10 .. 110 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 60 °C |
| Hustota | 983,2 kg/m³ |
| P1 max. | 111 W |
| P1 min. | 9 W |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Minimální spotřeba proudu | 0.09 A |
| Maximální proud I MAX | 0.9 A |
| Rychlost (n) | 3516 otáček za minutu |
| Pokrytí IP | X4D |
| Izolace | F |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 0.20 |
| Čistá hmotnost | 4,61 kg |
| Hrubá hmotnost | 5,18 kg |
| Přepravní množství | 0.013 m³ |
| Země původu | Německo (DE) |
| Číslo sazebního zařazení | 84137030 |
| Environmentální schválení | CN ROHS, WEEE |
Použité materiály
- Těleso čerpadla: šedá litina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-200B)
- Oběžné kolo: kompozitní materiál
| Q max maximálny prietok | 9 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 6 m |
| P max Maximálny príkon | 111 W |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 110 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Max. proud motoru | 0.9 A |
