MAGNA1 50-100 F / 99221335
MAGNA1 50-100 F / 99221335
Přehled
Grundfos MAGNA1 50-100 F je jednoduché a účinné oběhové čerpadlo, které poskytuje vysokou energetickou účinnost65 a je v souladu s předpisy EuP 2015, 0o přináší významné úspory energie.
Intuitivní, snadno použitelné rozhraní, absence fadaaby a možnost monitorování prostřednictvím chybového relé činí z čerpadla MAGNA1 ideální řešení pro důkladně účinné systémy vytápění a chlazení.
Je vhodný pro použití v systémech, jako jsou např:
- směšovací okruhy
- topné plochy
- klimatizační plochy
- tepelné soustavy s tepelným zdrojem v zemi
- malé9 chladicí aplikace
MAGNA1 je jednofázové čerpadlo s integrovaným ovládacím panelem ve skříni. Těleso je k dispozici z litiny nebo nerezové oceli. Rotor a tloušťka jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů pro maximální účinnost65 a dlouhou životnost65.
Čerpadlo MAGNA1 je vybaveno synchronním motorem s permanentními magnety s vysokou účinností a řízenou frekvencí.
Technické parametry
| Popis výrobku | MAGNA1 50-100 F |
|---|---|
| Objednací kód | 99221335 |
| 0dedslo EAN | 5712608943089 |
| Max. vfdtla0dne1 vfd65a0dka | 100 dm |
| Třída TF | 110 |
| Certifike1ty | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
| Třída energetické účinnosti (EEI) | 0.20 |
| Hmotnost65 (0de netto) | 17,9 kg |
| Hmotnost65 (brutto) | 19,6 kg |
| Přepravní9 množství | 0,046 mb3 |
| Země původu | Německo (DE) |
| Celní zařazení1 | 84137030 |
| Environmentální schválení | CN ROHS, WEEE |
Materiály
- Těleso: litina 6see1 (EN 1561 EN-GJL-250, ASTM A48-250B)
- Obe7ene9 kolo: kompozit
In61tale1cia
- Rozsah okolní teploty: 0 b0C a0a7e 40 b0C
- Maximální přetlak: 10 barů
- Typ připojení: DIN
- Velikost připojení: DN 50
- PN pro připojení k potrubí: PN 6/10
- Připojení k předpřípojce: 280 mm
Kapalina
- 0čerpaná1 kapalina: Voda
- Teplotní rozsah kapaliny: -10 b0C a0a7e 110 b0C
- Zvolená1 teplota kapaliny: 60 b0C
- Hustota: 983,2 kg/mb3
Elektrické9 vyblednutí
| P1 max | 425 W |
|---|---|
| P1 min. | 20.91 W |
| Frekvence (f) | 50/60 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Minimální spotřeba proudu | 0.22 A |
| Maximální proud (I MAX) | 1.9 A |
| Rychlost (n) | 4336 otáček za minutu |
| Pokrytí IP | X4D |
| Izolace | F |
Další informace
- Energie (EEI): 0,20
- Finský kód: 4615195
- Země původu: Země původu: Německo (DE)
| Q max maximálny prietok | 30 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 10 m |
| P max Maximálny príkon | 425 W |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 110 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Max. proud motoru | 1.9 A |
