MAGNA1 50-120 F / 99221336
32 m3/hod
12 m
533 W
MAGNA1 50-120 F / 99221336
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Skladom
95 480 Kč (-57%)
41 200 Kč (s DPH)
Skladom
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
MAGNA1 50-120 F / 99221336
Přehled produktů
Grundfos MAGNA1 je jednoduché, ale výkonné oběhové čerpadlo určené pro základní potřeby v aplikacích vytápění a chlazení. Vysoká energetická účinnost zajišťuje soulad s předpisy EuP 2015 a významné úspory energie. Díky uživatelsky přívětivému ovládání a bezúdržbovému provedení je MAGNA1 ideálním řešením pro základní řízení a monitorování systému.
Čerpadlo je vhodné pro různé aplikace včetně směšovacích okruhů, topných oblastí, klimatizačních oblastí, systémů tepelných čerpadel a malých chladicích aplikací.
Funkce a vlastnosti
- Bezúdržbové díky konstrukci rotoru s cívkou
- Digitální dálkové ovládání spuštění a zastavení
- Monitorování prostřednictvím výstupu poruchového relé
- Bezdrátová komunikace prostřednictvím aplikace Grundfos GO Remote
- Vysoce účinný motor s permanentními magnety s integrovaným frekvenčním měničem
- Kompaktní konstrukce s integrovaným ovládacím panelem ve skříni
- Těleso čerpadla dostupné z šedé litiny nebo nerezové oceli
Instalace
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 40 °C |
|---|---|
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Typ připojení | DIN |
| Velikost připojení | DN 50 |
| PN pro připojení potrubí | PN 6/10 |
| Rozměr přípojky k přípojce | 280 mm |
Použití pro kapaliny
| Čerpaná kapalina | Voda |
|---|---|
| Rozsah teplot kapaliny | -10 .. 110 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 60 °C |
| Hustota | 983,2 kg/m³ |
Technické parametry
| Max. Výtlačná výška | 120 dm |
|---|---|
| Třída TF | 110 |
| Certifikace | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
Použité materiály
| Těleso čerpadla | Šedá litina EN 1561 EN-GJL-250, ASTM A48-250B |
|---|---|
| Oběžné kolo | Kompozitní |
Elektrické údaje
| P1 max. | 533 W |
|---|---|
| P1 min. | 20.2 W |
| Frekvence (f) | 50/60 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Minimální spotřeba proudu | 0.22 A |
| Maximální proud (I MAX) | 2.37 A |
| Rychlost (n) | 4188 otáček za minutu |
| Krytí IP | X4D |
| Izolace | F |
Další informace
| Třída energetické účinnosti (EEI) | 0.20 |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 18 kg |
| Hrubá hmotnost | 19,6 kg |
| Přepravní objem | 0.046 m³ |
| Finské číslo | 4615196 |
| Země původu | Německo (DE) |
| Celní zařazení | 84137030 |
| Environmentální schválení | CN ROHS, WEEE |
| Q max maximálny prietok | 32 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 12 m |
| P max Maximálny príkon | 533 W |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 110 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Max. proud motoru | 2.37 A |
